ЗСУ отримали РЛС 35Д6М здатну працювати у гірській місцевості

09.04.2021 0 Редакция NS.Writer

ЗСУ отримали РЛС 35Д6М здатну працювати майже у будь яких кліматичних умовах та у гірській місцевості.

Як пише mil.in.ua, про це повідомила пресслужба ДК «Укроборонпром».

Виготовили нову трикоординатну радіолокаційну станцію на Казенному підприємстві «НВК «Іскра» з Запоріжжя.

Казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра» оснастило радар додатковими виносними робочими місцями, що дає змогу повноцінно управляти станцією на відстані до 300 метрів.

Військові отримали сучасну техніку з поліпшеними тактико-технічними характеристиками: збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки та розширеними функціональними можливостями завдяки сучасним програмним рішенням, — написали у пресрелізі.

| Newssky.com.ua

РЛС 35Д6М виробництва КП «НВК «Іскра»

РЛС може також — за потреби — комплектуватись обладнанням для безпосередньої взаємодії із зенітними ракетними комплексами.

Конструктори нашого підприємства готові виконати роботи з додаткового оснащення або розробки унікальної версії радара з огляду на потреби замовника, — розповів головний конструктор оглядових радарів підприємства Дмитро Семенов.

В рамках державного оборонного замовлення на 2020 рік, у грудні минулого року КП «НВК «Іскра» передало ЗСУ нову РЛС 35Д6М.

| Newssky.com.ua

ЗСУ отримали РЛС 35Д6М здатну працювати у гірській місцевості. Виготовлена в рамках ДОЗ-2020 РЛС 35Д6М Фото: ДК «Укроборонпром»

У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М.

Сімейство радарів 35Д6 вже значний період часу використовується в Збройних Силах України та має позитивний досвід експлуатації.

| Newssky.com.ua

РЛС 19Ж6 35Д6М. Фото: Укроборонпром

РЛС 35Д6М — це вітчизняна радіолокаційна станція зі збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки, розширеними функціональними можливостями за рахунок цифрових програмних рішень.

| Newssky.com.ua

РЛС 19Ж6 35Д6М. Фото: Укроборонпром

Радари сімейства 35Д6 призначені для виявлення цілей на малих та середніх висотах в умовах впливу активних та пасивних завад з видачею координатної та трасової інформації, а також для роботи у складі сучасних автоматизованих систем ППО та для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: