ЗСУ отримали модернізовану до виду 35Д6М РЛС

04.06.2021 0 Редакция NS.Writer

Повітряні Сили ЗСУ отримали модернізовану до виду 35Д6М радіолокаційна станцій (РЛС) 19Ж6.

Як пише mil.in.ua, про це повідомила пресслужба ДК «Укроборонпром».

Роботи провело Казенне підприємство КП «НВК «Іскра», яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

Передана військовим станція отримала повністю оновлену антену, функціональне та сучасне програмне забезпечення.

Для більш зручної роботи операторів встановлені нові робочі місця та система кондиціонування. Проведено капітальний ремонт шасі із заміною кузова.

«В результаті модернізації РЛС військові отримали практично новий радар з підвищеною дальністю дії, збільшеною точністю визначення координат, покращеними параметрами траєкторної обробки, зменшеною вартістю технічного обслуговування та збільшеним строком експлуатації», — повідомили деталі модернізації на підприємстві.

ЗСУ отримали модернізовану до виду 35Д6М РЛС. Модернізована до виду 35Д6М радіолокаційна станцій (РЛС) 19Ж6 Фото: ДК «Укроборонпром»

Як зазначають фахівці підприємства, процес модернізації станції 19Ж6 до рівня 35Д6М є досить складним та потребує копіткої праці.

РЛС повністю розбирають, проводять дефектовку, після чого ремонтують складові, які підлягають відновленню, замінюють елементну базу та приводять у відповідність із підвищеними після модернізації параметрами.

КП «НВК «Іскра» досить часто виконує роботи з модернізації РЛС 19Ж6 та 35Д6 до виду 35Д6М та їх експортних варіантів.

«Такі послуги користуються попитом, оскільки радари показали себе за більш ніж 30 років експлуатації як надійна безвідмовна техніка, а після модернізації замовник отримує радіолокаційну станцію зі збільшеним ресурсом», — прокоментували зроблену роботу у пресслужбі ДК «Укроборонпром».

РЛС 35Д6М виробництва КП «НВК «Іскра»

Наприклад у травні 2020 року «НВК Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», капітально відремонтувало та модернізувало радіолокаційну станцію 19Ж6.

Сімейство радарів 35Д6 вже значний період часу використовується в Збройних Силах України та має позитивний досвід експлуатації.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: