ЗСУ отримали партію відремонтованих шляхопрокладачів БАТ-2

18.01.2022 0 Редакция NS.Writer

За деякими даними, в строю ЗСУ є близько 50 таких інженерних машин, пише defence-ua.com.

Інженерна машина БАТ-2 ЗСУ, відремонтована на потужностях «Укроборонпрому»

Збройні Сили України отримали від ДП «Харківський автомобільний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», партію відремонтованих шляхопрокладачів БАТ-2.

Про це повідомляє прес-служба самого «Укроборонпрому».

Інженерна машина БАТ-2 ЗСУ, відремонтована на потужностях «Укроборонпрому», фото — прес-служба Концерну

Зазначається, що спеціалісти Харківського автомобільного заводу провело на БАТ-2 ремонт агрегатів, гідравлічних систем, інженерного обладнання та ходової частини.

Така техніка була передана підрозділу інженерних військ ЗСУ після проведеної перевірки всіх тактико-технічних характеристик відремонтованих інженерних машин.

Інженерна машина БАТ-2 ЗСУ, відремонтована на потужностях «Укроборонпрому», фото — прес-служба Концерну

Шляхопрокладач БАТ-2 призначений для механізації інженерних робіт при прокладанні колонних шляхів, підготовці та обладнанні позицій підрозділів ЗСУ в районах виконання бойових завдань. Серійне виробництво БАТ-2 стартувало у 1988 році.

За деякими даними, в строю Збройних Сил України є близько 50 інженерних машин БАТ-2. Якщо опиратись лише на відкриті джерела даних, ця інженерна машина до цього моменту «світилась» тільки при завданнях «гуманітарного» характеру. Зокрема — під час гасіння пожеж в Чорнобильській зоні відчуження у квітні 2020 року, або ж під час гасіння пожеж в Луганській області, в зоні проведення Операції об’єднаних сил у липні 2020 року.

Шляхопрокладач БАТ-2 ЗСУ на Луганщині, червень 2020 року, фото з відкритих джерел


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: