РПЦвУ використовує дітей для блокування передачи храму ПЦУ

11.10.2020 0 Редакция NS.Writer

В селі Успенка після судового рішення передати приміщення храму українській церкві, не місцеві віряни московського патріархату заблокували вхід вірянам ПЦУ, що прийшли до них із судовим рішенням.

| Newssky.com.ua

Про це пише Духовний Фронт України.

Віряни на чолі зі священником РПЦвУ зачиняють на замок церкву, чинять різні перешкоди й не пускають громаду, яка у грудні 2019 року більшістю голосів проголосувала за вихід із московської церкви. Тепер вони навіть звезли з інших сіл «групу підтримки» із неповнолітніми дітьми, для того, щоб створити картинку «гоніння» на РПЦвУ.

«Приїхав і голова районної держадміністрації, і поліція. Але …. ці невідомі люди з дітьми, яких привезли невідомо хто і звідки, стали живою стіною при вході до церкви і нікого не пропускають. Прямо їх сценарій „ми будемо стояти за спинами жінок і дітей“», — пише волонтерка, що допомагає добровольцям в зоні ООС Марина Пилипенко.

Вона виклала фото, де видно неповнолітніх людей та бородатих чоловіків. «На фото невідомі нікому люди з дітьми, яких привезли в село, захищати МПЦ від ПЦУ», — написала волонтерка.

Марина Пилипенко припустила, що скоро у проросійських ЗМІ будуть майоріти ці фото із заголовками: «Українці забирають церква у дітей!».

Місцеві жителі кажуть, що скоро українці так домоляться Московському патріархату й Україна зникне з мапи світу.