ДККБ «Луч» презентував на виставці «Амулет» під нову ракету

01.07.2021 0 Редакция NS.Writer

Також «Луч» презентував бойові модулі, які можна використовувати для озброєння катерів ВМС і Морської охорони, пише defence-ua.com.

Дальність стрільби цього комплексу складає до п’яти кілометрів, на фото зображено напрямляючі «Арбалета»

В Києві триває другий день виставки «Зброя та Безпека-2021», підприємства оборонної галузі продовжують демонструвати свої вироби.

Зокрема, Державне Київське Конструкторське Бюро «Луч» на своєму стенді вперше презентувало ракетний комплекс «Амулет», призначений для озброєння бронетехніки та адаптований для використання протитанкових ракет під ПТРК «Скіф».

«Амулет» адаптований для використання як і ракет РК-2С, так і для використання новітніх протитанкових РК-2М.

Новітня РК-2М відрізняється зокрема більшою дальністю стрільби (5100 метрів проти 5000 в РК-2С), більшим калібром (152 мм проти 130 мм) та більшою бронепробивністю — не менше 1000 міліметрів при застосуванні тандемної кумулятивної бойової частини із бронепробиттям за динамічним захистом (в РК-2С такий показник складає 800 міліметрів).

Один із елементів стенду ДККБ «Луч», на якому ми можемо побачитим зокрема ракети РК-2С та РК-2М до «Амулета»

ДККБ «Луч» також вперше на своєму стенді презентувало комплекс керованого морського ракетного озброєння «Бар’єр-ВК». Цей комплекс призначений для ураження кораблів, наземних броньованих цілей та вертольотів ракетами РК-2В.

Дальність виявлення для цього комплексу — до 12 кілометрів, дальність ураження — до 7 кілометрів, система наведення — по лазерному променю із супроводженням цілі в автоматичному режимі.

«Луч» продемонстрував й інший комплекс, який можна використати для озброєння кораблів Військово-Морських Сил та Морської охорони, або ж для бойових машин — «Сармат». Набір озброєння цього комплексу — кулемет КТ-12,7 калібром 12,7 міліметрів та дві керовані ракети РК-3 в транспортно-пускових контейнерах.

Комплекс «Сармат» на стенді ДККБ «Луч»

«Сармат» може застосовуватись для ураження бронетехніки та надводних цілей, живої сили та гвинтокрилів, що зависли.

Дальність ураження при застосуванні ракет РК-3 — до 2500 метрів, при застосуванні кулемета КТ-12,7 — до 2000 метрів.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: