Де вигідно обміняти валюту

19.01.2022 0 Редакция Steelgrey

Щоб дізнатися, який курс валюти не обов’язково витрачати час на відвідування обмінного пункту.

Достатньо зайти на його сайт та ознайомитися з даними. Зареєструвавшись у сервісі, можна розраховувати на додаткові привілеї, орієнтовані на інформування та вигідність.

Обмін валют у сучасному форматі

Особам, які регулярно відвідують обмінновалютні пункти, варто звернути увагу на такий об’єкт, як обмінка сучасного формату. Ставши офіційним клієнтом сервісу, можна відстежувати курси валют у поточному часі та вигідно купити євро, долар та іншу валюту. За бажання здійснити угоду, можна оформити броню на годину. За цей час потрібно встигнути доїхати до відділення, щоб зробити операцію. Клієнту не потрібно шукати реальних пунктів обміну. Йому достатньо заглянути на сайт і чітко спланувати свої дії та час.

Переваги сервісу

Пункт обміну валют має низку переваг:

 • вигідний курс;
 • можливість бронювання;
 • великий спектр послуг;
 • конфіденційність;
 • надійність;
 • зручність розташування.

Як стати клієнтом сервісу

Розраховувати на всі надані порталом привілеї можна лише зареєстрованим користувачам. Для набуття такого статусу необхідно:

 1. Відкрити головну сторінку сайту.
 2. Перейдіть до розділу реєстрації, клацнувши по відповідній кнопці, розташованій у верхній частині екрана праворуч.
 3. Ввести у реєстраційне поле свої дані: ім’я, прізвище, телефон, адресу електронної пошти.
 4. Придумати пароль та вказати його у формі.
 5. Заповнити поле цифрами та літерами із зазначеного коду, щоб система переконалася, що користувач реальна людина, а не бот.
 6. Натиснути кнопку «Зареєструватися».
 7. Підтвердити телефон введенням коду, який надійшов на вказаний номер телефону SMS.

Додатковий сервіс

Клієнти сервісу мають можливість підписатися на розсилку новин про те, як було змінено курс валют, телеграм або на поштову скриньку. У цьому допускається конкретизувати опцію, вказавши, яка саме валюта цікавить. У пункті обміну також можна переказати гроші за схемою безготівкового розрахунку адресатам у закордонні країни.

Висновки

Обмінновалютний пункт має дозвіл на фінансової діяльності. На ринку послуг він не перший рік. За цими факторами і позитивними відгуками клієнтів, можна судити про її надійність. Пункт обміну є одним з небагатьох сервісів, на сайті якого можна не лише переглянути курсові показники, а й відстежити їхню динаміку. Інформація доступна цілодобово, у тому числі і у святкові та у вихідні дні.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: