Facebook слухає ваші розмови але це можна зупинити

Великий брат слухає і його ім’я Facebook, повідомляє yahoo.com/tech.

fb слухає

Соціальний медіа-гігант ніколи не заперечував, що займається підслуховуванням розмов, які ви ведете у безпосередній близькості від вашого телефону (тобто, якщо додаток Facebook є відкритим), але тепер, один з експертів повідомив NBC, що імперія Марка Цукерберга може слідкувати за вами на більш регулярній основі. За словами професора Келлі Бернс, котра викладає засоби масової комунікації в Університеті Південної Флориди,Facebook може слухати частіше, ніж просто робить вигляд.

Щоб довести свою точку зору, Бернс включила функцію мікрофона на своєму телефоні і сказала: «Я дійсно зацікавлена потрапити на африканське сафарі. Я думаю, що було б чудово, поїздити на одному з цих джипів». Менше, ніж за хвилину, коли вона перевірила свою сторінку на Facebook, вона зустріла розповідь про сафарі — перший пост на її добірці. На її сторінці було також оголошення про автомобіль.

У той час, як Facebook говорить, що тільки тримає свої вуха відкритими для справки, щоб допомогти «ідентифікувати речі, які ви слухаєте або дивитесь, на основі музики і ТВ матчів, можливими для визначення», невеличкий експеримент Бернс передбачає, що також можуть бути й інші мотиви в грі. Але соціально-медійна компанія спростувала твердження, що записує будь-які розмови і повідомила The Independent: «Facebook не використовує аудіо-мікрофон для рекламного інформування або історій стрічки новин будь-яким чином. Компанії у змозі доносити відповідні оголошення на основі інтересів людей та іншої демографічної інформації, але не через аудіо колекції».

Чи вірите ви цю заяву чи ні, є способи зупинити Facebook у прослуховуванні зовсім. Просто відключити мікрофон телефону за допомогою налаштування над заголовком  (якщо ви є користувачем iPhone), перейдіть на вкладку Конфіденційність, а потім натисніть на мікрофон. Звідти, ви можете скасувати мікрофонні привілеї Facebook, і, імовірно, зупинити компанію, у прослуховуванні ваших розмов. На Android, ви можете також перейти на приватне життя на вкладці Параметри і змінити права доступу до Facebook.

Так що наступного разу, коли ви в чаті з друзями теревените про свої плани на відпочинок літом, тримайти очі на вашому каналі Facebook. Там може бути більше учасників розмови, ніж ви припускаєте.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс