Український гімнаст взяв чотири медалі на етапі Кубка світу

02.05.2023 0 By NS.Writer

19-річний Ілля Ковтун здобув два «золота» в останній день фіналів Кубка світу зі спортивної гімнастики — у вправах на паралельних брусах та перекладині, пише pravda.com.ua.

Ілля Ковтун

Джерело: Суспільне спорт

Деталі: У заключний день фіналів на Кубку світу зі спортивної гімнастики виступили два українські спортсмени. Першим нагороду здобув Назар Чепурний: 20-річний гімнаст став срібним призером вправ в опорному стрибку, здобувши свою першу нагороду за рік.

Стартувати в опорному стрибку мав і Ілля Ковтун, однак український гімнаст знявся з цього фіналу. Натомість 19-річний гімнаст боровся за медалі у двох наступних фіналах — паралельних брусах та перекладині, де здобув медалі на чемпіонаті Європи-2023.

Обидва фінали український гімнаст закінчив переконливими перемогами. Спершу він набрав 14.833 балів у паралельних брусах, випередивши найближчого переслідувача — Мохамеда Афіфі з Єгипту — на 8.3 бала.

А у наступному фіналі з перевагою у понад 0.3 бала Ковтун випередив бельгійця Максіма Жентгеса та теж став чемпіоном. «Золото» у вправах на перекладині — перше для українського гімнаста на рівні Кубка світу.

Таким чином, Ілля Ковтун закінчив Кубок світу в Каїрі з чотирма медалями, три з яких — золоті. У перший день фіналів український гімнаст виборов «золото» у вільних вправах та став бронзовим призером на коні.

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.