Поліцейські Чикаго спостерігають менше злочинів після використання прогнозуючого коду

07.08.2017 0 Редакция Steelgrey

Дані свідчать, що технологія дійсно допомагає, повідомляє новину engadget.

| Newssky.com.ua

Поліція Чикаго

 

Зараз правоохоронні органи намагаються використовувати прогнозуюче програмне забезпечення для поліцейської діяльності, але наскільки добре воно спрацює, коли зазнає суворішого випробування? Вочевидь, дуже добре, за даними поліції Чикаго. 7-ма района поліція міста повідомляє, що використання ними алгоритмів прогнозування допомогло скоротити кількість стрільб на 39 відсотків у порівнянні за попередній рік, за перші 7 місяців 2017 року, а вбивства скоротились на 33 відсотка. Три інші райони не стали свідками драматичніших змін, але вони все-таки спостерігали зниження обсягів стрільби на 15-29 відсотків, а також зниження кількості вбивств на 9 -18 відсотків.

Сутність в основному зводиться до того, щоб знати, де і коли розміщувати офіцерів. Один з інструментів, який використовується в 7-му районі, HunchLab, поєднує статистику злочинності з соціально-економічними даними, інформацією про погоду та місцеположенням бізнесу, щоб визначити місце, де можливі злочини. Інші інструменти (такі як “Список стратегічних предметів” та “ShotSpotter”) розглядають зв’язок з бандами, історію затримання наркотиків та датчиками виявлення озброєння.

Якщо взаємодія триватиме, це буде припускати, що поліцейська система прогнозування може врятувати життя, в умовах коли рівень злочинності є особливо високим, оскільки експеремент відбувався на Південній стороні Чикаго. Проте і у відділі поліції Чикаго, і вчені швидко підкреслюють, що алгоритми – це лише одна частина масштабнішого рішення. Офіцери все ще повинні бути присутніми, і це не вирішує основні проблеми, що спричиняють злочинність, наприклад обмежений доступ до освіти та відсутність економічних можливостей. Проте будь-яке успішне скорочення насильства обов’язково має братися до уваги.

Поделиться статьей: