Курченко виграла перше золото на турнірах Grand Slam

25.03.2024 0 By Writer.NS

Українська дзюдоїстка Юлія Курченко виграла Grand Slam у Тбілісі, передає champion.com.ua.

Юлія Курченко

20-річна українка тріумфувала у ваговій категорії до 78 кілограмів. У фіналі вона перемогла 4-разову призерку чемпіонатів світу, нідерландку Гуусе Стенгайс, виконавши задню підніжку на 1 хвилині 38 секунді.

Це була друга очна зустріч між Курченко та Стенгайс. У попередніх двох сильнішою була дзюдоїстка з Нідерландів.

Для Курченко це перша золота нагорода на турнірах серії Grand Slam у кар’єрі. На цьому ж турнірі третє місце посіла ще одна представниця України — Єлизавета Литвиненко.

Нагадаємо, Міжнародна федерація дзюдо порушує рекомендації МОК щодо допуску до змагань спортсменів з країн-агресорів.

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.