2 міста-ніндзя об’єднують зусилля для розвитку туризму

29.06.2017 Выкл. Редакция Steelgrey

Мери двох японських міст, відомих як домівка ніндзя, або феодальних найманців, запустили у вівторок раду ніндзя, щоб активізувати туризм у співпраці з приватним бізнесом, повідомляє japantoday.

Одягнені в костюми ніндзя, мери Іга в префектурі Мей та сусідньої Кога в префектурі Шига підписали угоду на урочистому засіданні ради в храмі Абурахи в Кога. Вважається, що святиня була місцем збору для клану ніндзя Кога в середньовічному часі.

Два міста планують поширювати інформацію про ніндзя шляхом створення спільного веб-сайту або відеоматеріалів для залучення іноземних туристів напередодні Олімпійських і паралімпійських ігор 2020 року в Токіо.

Мер Кога Хірокі Іванага назвав подію «історичним моментом, що відродив співпрацю» між двома областями, а Мер Іга Сакае Окамото сказав: «Я наповнений глибокими емоціями, коли думаю про наших предків, які збиралися так, як зараз. Ми добрі Друзі».

Клан Кога-ніндзя та клан ніндзя-Іга часто зображуються як ворожі один до одного у фільмах та анімаціях, проте міста заявляють, що вони співпрацюють.

У квітні ці два міста були обрані як об’єкти «Японської спадщини» для сприяння розвитку туризму.

На відео момент тренування у Хонбу додзьо (головному залі) Будзінкану — організації, що практикує історичне бойове мистецтво ніндзюцу клану Іга.

OK teach!

Опубліковано Andrej Jasenc Неділя, 18 червня 2017 р.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: