Зображення відмінно демонструє еволюцію мобільного телефону

Розміри мобільних телефонів протягом останніх двох десятиліть пройшли досить дивний курс, ділиться новиною theultralinx.

Коли вони вперше вийшли в мейстрім, вони навряд чи вписалися у ваші вхідні двері, не кажучи вже про вашу кишеню. Поступово вдосконалювались технології, і в середині 2000-х років у нас були мобільні телефони, менші за долоні наших рук. Все більше і більше досліджень було зроблено, і технології, які могли б вміститися в ці гаджети, були також збільшені, і тому мобільні телефони поступово стають все більшими і знову збільшуються.

Зображення нижче демонструє еволюцію розміру мобільного телефону протягом останніх 15 років, очевидно, графічний показник сягає лише 2015 року, але з 5,5-дюймовими телефонами, які стають все більш популярними, наведене нижче зображення є ще більш актуальним.

Зображення відмінно демонструє еволюцію мобільного телефону

Користувач мережі Reddit — zHighlander — завантажив схоже фото колекції телефонів батька, подібне до зображення вище, але з реального життя:

Зображення відмінно демонструє еволюцію мобільного телефону

,

Добавить комментарий


Notice: Undefined index: uloginPopupCss in /home/uh433861/domains/newssky.com.ua/public_html/wp-content/plugins/ulogin/settings.ulogin.php on line 411
Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс