Звіт про доходи Tesla за 3 квартал 2020 року: автовиробник спростовує очікування

22.10.2020 0 Редакция Steelgrey

Ще один високоприбутковий квартал за бухгалтерськими книгами. Tesla щойно опублікували звіт про доходи за третій квартал 2020 року, і цифри вражають.

| Newssky.com.ua

Tesla знову отримали прибуток, вже п’ятий квартал поспіль, в яких повідомляють про прибуток, повідомляє insideevs.

Основні фінансові деталі звіту за 3 квартал 2020 року наступні:

  • $ 8,7 млрд доходу
  • 0,76 долара США на акцію (не по GAAP)

І ось що, на думку аналітиків, повинна була повідомити Tesla.

  • Прибуток на акцію: від 0,55 до 0,67 долара на акцію
  • Виручка: від 8,3 до 8,4 млрд доларів

Крім того, Tesla повідомляє про вільний грошовий потук у розмірі 1,9 мільярда.

Тесла

Tesla раніше публікували дані про виробництво і постачання за третій квартал 2020 року. У період з липня по вересень було поставлено 139 300 автомобілів і вироблено 145 036 автомобілів. Обидві цифри встановили новий рекорд для Tesla.

Ось що заявляє виробник електрокарів:

Третій квартал 2020 року став рекордним за багатьма показниками. За останні чотири квартали ми згенерували більше 1,9 млрд доларів вільного грошового потоку, витративши 2,4 млрд доларів на нові виробничі потужності, сервісні центри, пункти зарядки та інші капітальні вкладення. Хоча ми взяли на себе додаткові витрати на SBC у 3 кварталі, наша операційна маржа по GAAP досягла 9,2%.

Ось деяка фінансова інформація від Tesla:

Сумарний звіт Тесла 3 квартал 2020

А ось деякі подробиці про конкретні автомобілі та інша відповідна інформація, заявлена ​​Tesla:

Модель Y і виробництво Fremont

Нещодавно ми збільшили продуктивність Model 3 / Model Y до 500 000 одиниць в рік. Для цього ми провели перезапуск нашого другого фарбувального цеху, встановили найбільший механізм для лиття під тиском у світі і модернізували нашу лінію загального складання Model Y. Виробництво повинно вийти на повну потужність до кінця цього або початку наступного року.

Інформація про будівництво

Будівництво Gigafactory в Берліні триває швидкими темпами. Будинки знаходяться в стадії будівництва, і найближчими тижнями почнеться заїзд обладнання. У той же час команда Giga Berlin продовжує зростати. Очікується, що виробництво почнеться у 2021 році.

Деякі додаткові примітки до третього кварталу від Tesla:

У нас є встановлені потужності для виробництва і поставки 500 000 автомобілів цього року. Хоча досягнення цієї мети стало більш складним, поставка півмільйону автомобілів у 2020 році залишається нашою метою. Досягнення цієї мети залежить, перш за все, від квартального зростання виробництва Model Y і в Шанхаї, а також від подальшого поліпшення логістики та ефективності доставки при більш високих обсягах.

Ви знайдете повний звіт Tesla за посиланням нижче.

Звіт про прибуток Tesla за 3 квартал 2020 р

Більш детальну інформацію буде опубліковано у ході телефонної конференції сьогодні.

Поделиться статьей: