З початку війни «Київхліб» роздав хліба на ₴50 млн

03.07.2022 0 Редакция NS.Writer

Гуманітарний проєкт компанії «Київхліб» надав допомогу громадам Київської області на понад 50 млн грн, пише agroportal.ua.

Ілюстративне фото

Як говориться у повідомленні компанії, «Київхліб» продовжує забезпечувати своєю продукцією цивільне населення, медиків, громади Київщини, які постраждали від війни. Лише за перші місяці війни передали понад 1000 т хліба та хлібобулочних виробів. Налагодили співпрацю із 500 волонтерськими і громадськими організаціями Києва та області.

«Ми продовжували забезпечувати хлібом людей у найважчі для столиці дні. Працювали цілодобово, не зменшуючи темпів. Наші машини щодня виїжджали і безкоштовно роздавали хліб», — розповів керівник гуманітарного проєкту компанії «Київхліб» Ярослав Федоренко.

З початку війни підприємство продовжувало працювати і забезпечувало столицю та регіони хлібом. Тоді дещо зменшили асортимент, проте на даний час вдалося його повністю відновити.

За словами Ярослава Федоренка, нині пріоритетним напрямом для компанії є робота над збільшенням гуманітарної допомоги цивільному населенню.

Для довідки: «Київхліб» щодня виробляє близько 400 т хліба та 30 т хлібобулочних виробів на 9-ти виробничих майданчиках у Києві та області. Асортимент продукції перевищує 250 найменувань.

Читайте також на Newssky «ЄС розробляє сьомий пакет санкцій проти Росії» та дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: