Японське село планує провести ICO, щоб відродити свою економіку

Місцеве самоврядування японського села Нішіавакура в префектурі Окаяма планує запустити початкову пропозицію монет (ICO) як спосіб підвищити свою економіку, повідомляє cointelegraph.

Місцева влада співпрацюватиме з технологічним провайдером блокчейну як своїм партнером в компанії.

Урядування Нішіавакури все ще знаходиться на стадії планування того, як буде проводитись ІCО. Проте, місцеві чиновники не зацікавлені в використанні платформи Ethereum і Waves у цьому процесі. Гроші, отримані від ІСО, призначені для фінансування проектів, спрямованих на вдосконалення життєвої інфраструктури села.

Компанія моделює свої розробки блокчейну з основної криптовалюти Біткоін для різних цілей. Нові ланцюги, розроблені фірмою, можуть бути підключені до Bitcoin Blockchain для додавання міток живого відстеження часу. Одна з можливих слабких особливостей блокчейну розробника, полягає у тому, що вони повністю залежать від Amazon Web Services для зберігання даних, що є досить централізованим підходом.

Позитивні погляди японців на ICO та цифрові валюти

План місцевого самоврядування Нішівавакури для проведення ICO показує, що люди в Японії більш відкриті щодо нової моделі фінансування. Проте відсутність ясної нормативної бази для охоплення ІСО може стати основною перешкодою для успіху запланованої програми.

У випадку невдачі, уряд може мати ще інші варіанти для збільшення необхідного капіталу, наприклад, прохання про підтримку з боку національного уряду та пошук інвестицій з приватного сектора. Проте, слід зазначити, що поки невідомо чи будуть місцеві посадовці просувати заплановане ICO чи скасують його.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс