Японія допоможе Україні відновити енергетичну інфраструктуру

17.10.2022 0 By NS.Writer

Японія готова допомогти з відновленням пошкоджених або зруйнованих бойовими діями об’єктів критичної інфраструктури України. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Міністерства енергетики України.

Ілюстративне фото

«Сьогодні знову знеструмлена і працює на дизель-генераторах Запорізька атомна електростанція. Це сталося внаслідок пошкодження підстанції, з якої живилась єдина лінія, що поєднує ЗАЕС з українською енергосистемою», — заявив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Про це він розповідав Надзвичайному і Повноважному Послу Японії в Україні Мацуді Кунінорі. Сторони також обговорили напрямки взаємодії для допомоги у забезпеченні України енергоносіями під час проходження опалювального сезону.

Японська сторона готова допомогти з відновленням пошкоджених або зруйнованих бойовими діями об’єктів критичної інфраструктури України, зокрема, шляхом надання необхідного обладнання та устаткування.

«Відповідні енергетичні проєкти будуть здійснюватися у співпраці з японським агентством міжнародного співробітництва JICA», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Японія розширила санкції проти Росії. До списку осіб, які підлягають заморожуванню активів, додасться 81 особа та дев’ять організацій.

Також Японія з 5 жовтня відновлює роботу посольства у Києві.

Читайте також на Newssky «Нідерланди приймуть на реабілітацію українських військових» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.


Підтримати проект:

Підписатись на новини:




В тему: