Всі громади УГКЦ в Італії переходять на григоріанський календар

09.09.2021 0 Редакция NS.Writer

1 вересня всі громади Апостольського екзархату Української греко-католицької церкви в Італії переходять на григоріанський календар.

Про це інформує департамент інформації УГКЦ, пише novynarnia.com.

«Проголошую перехід усіх українських громад Апостольського екзархату в Італії на григоріанський календар з 1 вересня 2021 року, з початку Індикту, тобто Нового літургійного року», — йдеться в декреті Апостольського екзарха Діонісія Ляховича від 31 травня 2021 року.

Рішення про перехід ухвалене «піклуючись про духовний розвиток Апостольського екзархату в умовах італійського середовища, часу та місії нашої Церкви, у турботі про вірних моїй опіці повірених, розуміючи потреби всіх вірян та дбаючи про можливість кожного вповні жити літургійним, а передусім євхаристійним життям».

Апостольський екзархат УГКЦ в Італії — екзархат Української греко-католицької церкви з осідком у Римі, заснований 11 липня 2019 року.

Ця церковна територіальна одиниця охоплює всю територію Італії. Духовну опіку приблизно 70 тисяч вірних, згуртованих у 152-ох громадах, здійснюють понад 60 священиків. Апостольським екзархом є владика Діонісій Ляхович. Катедральним храмом та осідком — парафіяльний храм святих Сергія і Вакха в Римі.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: