Волонтери передадуть ЗСУ 17 безпілотників

04.08.2021 0 Редакция NS.Writer

Волонтери передадуть ЗСУ 17 безпілотників.

Волонтери передадуть ЗСУ 17 безпілотників. Квадрокоптер Mavic-2. Фото: фонд «Повернись живим»

Як пише mil.in.ua, про це інформує Мілітарний.

Благодійний фонд допомоги армії «Повернись живим» спільно з волонтером Сергієм Притулою закупили для потреб Збройних сил квадрокоптери на понад 700 тис. грн. Про це йдеться на сторінці фонду у соціальній мережі Facebook.

Як повідомляють у фонді, загалом підрозділи Збройних Сил, які виконують завдання в зоні проведення ООС, отримають 17 БПЛА — це цивільні квадрокоптери виробників DJI та Autel, 10 з яких придбані за кошти зібрані Сергієм Притулою, 5 — коштом донорів «Повернись живим», ще 2 були подаровані небайдужими.

Загальна вартість закупленої техніки, включно з подарованими одиницями, складає 702 тисячі 500 грн.

«Це приклад того, як у важливий для країни момент люди об’єднуються задля досягнення результату. У „Повернись живим“ та Сергія одна мета — вберегти життя наших воїнів на передовій та зробити так, щоб окупанту було непереливки. За допомогою цивільних безпілотників ми можемо спростити українським захисникам виконання цього завдання й при цьому вони не зазнаватимуть втратвід ворожих обстрілів. Так, сьогодні квадрокоптери на фронті витратнийматеріал, але бодай одне врятоване за їх допомогою життя повністю перекриває всі можливі витрати», — говорить Керівник військового відділу Фонду «Повернись живим» Андрій Римарук.

Повідомлено, що доставлення квадрокоптерів на фронт здійснять співробітники Фонду.

Після цього інструктор фонду «Повернись живим» з підготовки операторів БПЛА проведе навчання із застосування та управління безпілотниками у бойових підрозділах Збройних сил, що залучені до проведення Операції Об’єднаних Сил.

Це допоможе забезпечити максимальну ефективність використання переданої техніки.

Нагадуємо, що у березні волонтери Школи Військових Водолазів доставили у Водолазну школу Збройних Сил України мобільну барокамеру.

Барокамера Drager призначена для швидкого надання допомоги аварійному водолазу, і використовуватиметься для медичного забезпечення виходу в море групи курсантів Водолазної школи.

Вона необхідна для виконання курсантами водолазних спусків на глибину до 30 метрів за програмою підготовки у Водолазній школі. Наявність барокамери — обов’язкова умова під час навчання курсантів.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: