Вантажний корабель SpaceX повертається на Землю

20.03.2017 0 Редакция Steelgrey

SpaceX — багаторазовий вантажний корабель благополучно приводнився в Тихому океані в неділю, закінчивши місію по транспортуванню космонавтів на Міжнародну космічну станцію, йдеться в повідомленні компанії згідно із yahoo.

Вантажна капсула «Дракон», помічена під час прикріплення до ракети «Falcon 9», обидві створені у «SpaceX», на мисі Канаверал у Флориді (AFP Photo / -, SpaceX)

Капсула Дракона — тільки таке судно може повертати зразки досліджень та інших матеріалів на Землю — залишався зістикованим із МКС протягом майже місяця після поставки більше двох тонн продовольства, води і наукового обладнання для NASA, 23 лютого.

Перед його поверненням, екіпаж завантажив транспортний корабель старим обладнанням, відходами і майже 4000 фунтів (1814 кг) зразків науково-дослідних експериментів, проведених в умовах мікрогравітації на станції.

Випущена маніпулятором МКС о 9:00 за Гринвічем, капсула провела більше як шести-годинну подорож назад на Землю, приземлившись біля берегів Мексики незадовго до 16:00 за Гринвічем, її остаточний спуск був уповільнений трьома гігантськими парашутами.

«Сьогодні ми попрощалися з #Dragon!» написав у твіттері французький астронавт Томас Пескет, один з шести членів екіпажу, який прибув на МКС у листопаді.

«Вона — повернення частини нас назад на землю, з нею — важливі наукові зразки і дехто з екіпажу!»

SpaceX вантажне судно


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: