В Україні випробовують дрон, який може виявляти, захоплювати та супроводжувати цілі

07.05.2024 0 By Writer.NS

Інженерна група волонтерів Wild hornets опублікувала відео в соцмережі X, як випробовують новий FPV-дрон. Судячи з кадрів, він може виявляти, захоплювати та супроводжувати цілі. Відео помітив «Мілітарний», пише ain.ua.

Ілюстративне фото

У дописі вказали, що деталі будуть згодом. Але на відео видно, як дрон діятиме на полі бою. У режимі Prepare (приготуватися) він виділяє силуети людей зеленим кольором, а у режимі Tracking (відстеження) приціл наводиться на людину, силует якої із зеленого стає червоним.

Нагадаємо, систему «машинного зору» має також новий баражуючий боєприпас, який показали президенту Володимиру Зеленському 13 квітня, у День працівника оборонно-промислового комплексу. Цей безпілотник називають аналогом російського «Ланцета», але назву поки тримають у таємниці.

Читайте також на Newssky «Україна отримає ще шість радарів ППО TRML-4D від виробника» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.


Підтримати проект:

Підписатись на новини:
В тему: