В Україні знімуть документальний фільм про національний парк, де мешкають зубри

15.01.2021 0 Редакция NS.Writer

«Долина зубра» — це унікальна лісова екосистема в карпатському регіоні. Попри красу і надзвичайну цінність українських Карпат, досі немає якісного висвітлення «дикого життя» в гірській місцевості. Саме тому студія Explorer Life обрала цю локацію для створення документального фільму про дике довкілля, життя якого, на їхній погляд, буде відкриттям для українського глядача.

| Newssky.com.ua

Про це пише ain.ua.

Команда кінопроекту планує не просто зняти звичайну репортажну зйомку локації, а повністю передати глядачам особливості місцевості. Тому учасники проекту мають професійні знання з біології, розуміють поведінку тварин, володіють навичками зйомки дикої природи та мають досвід організації багатоденних гірських експедицій.

| Newssky.com.ua

Старт зйомок заплановано на березень наступного року після проведення фандрейзингової кампанії. До неї можна долучитися за посиланням.

| Newssky.com.ua

Місцевість розташована у поздовжній долині урочища, яка якнайкраще підходить для проживання стада диких биків. Серединний хребет суттєво віддалений від цивілізації: він наче вклинюється углиб посеред інших гір, також диких і зарослих. На схилах урочища можна зустріти козуль, а трошки вище розміщенні пункти підгодівлі оленів. Через активні зграї вовків, слідами яких просто всіяна вся долина, зубри дуже полохливі. Життя вирує у цій місцевості.

Слідкувати за гірськими експедиціями знімальної групи можна за посиланням. Новина підготовлена за підтримки Українського Культурного Фонду.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:В тему: