«Укрспецекспорт» обговорив військово-технічну співпрацю зі Збройними силами Нігерії

28.01.2022 0 Редакция NS.Writer

Делегація Збройних сил Федеративної республіки Нігерія у складі командування Сухопутних військ та керівництва Навчального центру нігерійської армії обговорили перспективи військово-технічної співпраці під час візиту в Україну, який організував ДК «Укрспецекспорт», пише armyinform.com.ua.

Про це повідомляє пресслужба Концерну.

У рамках візиту члени делегації відвідали Навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого, де ознайомились із структурою закладу, його матеріально-технічною базою − тренажерами та симуляторами танків Т-64 і Т-72, динамічними автомобільними тренажерами та мультимедійними симуляторами розрахунків ЗУ-23-2, парково-вогневим містечком піхоти і танкодромом.

«Переконаний, що наша майбутня співпраця буде результативною. Розширення військово-технічного співробітництва відкриває шлях не лише до постачання військової техніки та надання післяпродажного обслуговування, а й до навчання військового персоналу у відповідних навчальних закладах», — зазначив заступник Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Микола Коломієць.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: