Українські винищувачі відпрацювали пуски керованих ракет Р-73

12.09.2021 0 Редакция NS.Writer

Винищувачі МіГ-29 Повітряних сил України під час тренувань відпрацювали пуски керованих ракет Р-73.

Керовані ракети Р-73 Повітряних сил України. Вересень 2021. Фото: ПС ЗСУ

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на бригаду тактичної авіації м.Васильків.

Пуски керованих ракет класу «повітря-повітря» були здійснені під час бойових застосувань по повітряних та наземних цілях.

Льотно-тактичне навчання відбувається на Миколаївщині за участі авіаторів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил України.

Також у навчання беруть участь курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Зазначено, що курсанти вперше у своєму житті здійснили практичні пуски керованих ракет.

«За курсом бойової підготовки усі бойові льотчики мають виконувати практичні пуски ракет, аби надалі бути готовими до несення бойового чергування у системі ППО держави», — наголошують військові.

Р-73 — керована ракета класу повітря-повітря малого радіуса дії з інфрачервоною системою самонаведення.

У світі існує багато операторів даного типу керованих ракети та велика кількість авіаційних ракет перебуває на озброєнні Повітряних Сил ЗС України, а виготовлені вони були у 1980-х роках.

У березні стало відомо, що Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» почне ремонтувати та модернізувати авіаційні керовані ракети Р-73 класу «повітря-повітря».

Це не перша інформація про роботи з модернізації авіаційної ракети, 12 липня 2019 року керівник держави відвідав конструкторське бюро «Південне», де серед ряду зразків йому продемонстрували модернізовану радянську авіаційну керовану ракету Р-73.

У 2017 році ракету випробовували в складі літаючої лабораторії на базі гелікоптера Мі-8, де перевірялись тактико-технічні характеристики встановленої ГСН.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: