Українські прикордонники пройдуть курс підготовки в рамках JMTG-U

31.05.2021 0 Редакция NS.Writer

Бойова підготовка прикордонників Ізмаїльського загону ввійде в сценарій трьох військових навчань на Львівщині.

| Newssky.com.ua

Підрозділи ДПСУ та ЗСУ тренуються за стандартами НАТО

Як пише mil.in.ua, про це повідомляють у ДПСУ.

Повідомляється, що з серпня прикордонники почнуть підготовку в рамках JMTG-U (Joint Multinational Training Group-Ukraine, Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки-Україна). Особливістю цих тренувань є те, що їх фінальна стадія поєднується із загальним сценарієм українсько-американських навчань «Рапід Трейдент 2021» та стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля-2021».

Відзначається, що перед прикордонним підрозділом Ізмаїльського загону, відповідну підготовку в рамках JMTG-U пройде підрозділ Харківського прикордонного загону. Військовослужбовці цього підрозділу прибудуть на Львівщину вже на початку червня.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки вони тренуватимуться аж до кінця липня.

Під час планувальної конференції було узгоджено, що прикордонники будуть спільно навчатися з бригадою Сухопутних військ Збройних сил України. Всі навчання проводитимуться спільними багатонаціональними батальйонами. А в свою чергу, багатонаціональні підрозділи будуть інтегровані також в українські батальйони.

Зазначається, що під час навчань прикордонники отримають навики бойової підготовки та роботи штабу, необхідні в тому числі для виконання завдань на східному кордоні України.

«Представники Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України досягнули домовленостей з новим керівництвом тренувальної місії JMTG-U щодо створення мобільних тренувальних груп, а також підготовки інструкторів для штабів прикордонних комендатур швидкого реагування, прикордонних загонів, а за необхідності — Національної академії та навчальних центрів Держприкордонслужби», — йдеться в повідомленні.

Також з керівництвом місії JMTG-U обговорювалося питання забезпечення Держприкордонслужби імітаторами бою — обладнанням та комп’ютерними програмами, які дозволять краще готувати особовий склад та штаби.

У ДПСУ очікують зустрічі з керівником місії UNIFIER, що дозволить розширити формати співпраці та сприятиме підготовці українських прикордонників, як у військовій, так і правоохоронній сфері.

Нагадуємо, що в період з 15 березня по 30 квітня 2021 р. підрозділи комендатури швидкого реагування Сумського прикордонного загону та 24 окрема механізована бригада СВ ЗС України були залучені до курсу підготовки в рамках навчань JMTG-U.

За цей період, прикордонники навчилися відпрацьовувати питання управління діями підрозділів під час участі в оборонних діях з проведенням контрнаступів на напрямках вторгнення противника та виконання завдань в ході стабілізаційних дій в районі відповідальності. Зазначається, що 18 військовослужбовців отримали сертифікати щодо підготовки за стандартами НАТО, у тому числі 6 офіцерів-викладачів Національній академії Держприкордонслужби.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: