У першому кварталі 2021 року «Укроборонпром» збільшив обсяги виробництва на 5,1%

18.04.2021 0 Редакция NS.Writer

У першому кварталі поточного року загальний обсяг виробництва (товари, роботи, послуги) підприємств Державного концерну «Укроборонпром» наблизився до 7 млрд грн у грошовому еквіваленті, що на 5,1% перевищує показник аналогічного періоду 2020 року. Як пише armyinform.com.ua, про це повідомила пресслужба ДК.

| Newssky.com.ua

Найбільший внесок у досягнення загального результату — понад 3,2 млрд грн — зроблено в галузі авіабудування та авіаремонту.

Обсяг виробництва високоточної зброї та боєприпасів перевищив 1,4 млрд грн.

Підприємства, які входять до управління бронетанкової техніки, виготовили продукції, виконали робіт і надали послуг більш ніж на 1,3 млрд грн.

Частка напрямку радіолокації, радіозв’язку та спеціальних приладів становить понад 0,6 млрд грн, а суднобудування, судноремонту та морської техніки — понад 0,3 млрд грн.

Найбільшого зростання проти першого кварталу минулого року досягли сфери авіабудування та авіаремонту (28%), радіолокації (28%) і виготовлення високоточної зброї та боєприпасів (25%).

Крім цього у першому кварталі 2021 року підприємства-спецекспортери збільшили обсяги експортно-імпортних операцій (відвантаження продукції/надходження коштів) на 55% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

— Ми працюємо над виконанням свого головного завдання — зміцненням обороноздатності держави та забезпеченням українського війська озброєнням та військовою технікою. Ми розвиваємо партнерство з іноземними державами та зміцнюємо свій статус надійного постачальника якісної продукції для зовнішніх ринків, — зазначає генеральний директор Концерну Юрій Гусєв.

| Newssky.com.ua


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: