The Washington Post відкриває представництво в Києві

13.05.2022 0 Редакция NS.Writer

Американська газета The Washington Post відкриває бюро в Києві, яке висвітлюватиме війну Росії проти України й інші важливі події. Про це йдеться на сайті The Washington Post, пишет forbes.ua.

— Нове бюро в Києві очолюватиме колишня кореспондентка московського бюро Ізабель Хуршудян.

— Головним кореспондентом буде Макс Берак, колишній голова бюро Найробі, який працює в Україні вже два місяці.

— Вони керуватимуть командою, що складається з українського репортера Девіда Штерна, а також кореспондентів, фотографів і відеожурналістів, що приїздитимуть на ротації.

— «Багато місяців газета „Пост“ присвячувала значні ресурси для висвітлення зростаючої напруженості на російському кордоні України і, у кінцевому рахунку, подальшого російського вторгнення, — сказав редактор закордонних справ Дуглас Джель. — Коли війна вступить у затяжну фазу, бюро дозволить нам вести інтенсивне інформування безпосередньо з місць подій і гарантувати, що ми продовжуватимемо забезпечувати відмінну й авторитетну журналістику, на яку розраховують читачі по всьому світу».

— Основні елементи розширеного висвітлення подій, пов’язаних з війною в Україні, охоплюватимуть сторінку з цілодобовими оновленнями новин на сайті Post, Telegram-канал з новинами й базу матеріалів із місць подій.

The Washington Post має близько 3 млн постійних підписників по всьому світу і регулярно має 80–100 млн унікальних користувачів на місяць. На початку цього тижня The Washington Post отримала Пулітцерівську премію за висвітлення спроби перевороту у Вашингтоні в січні минулого року.

Спеціальну колективну нагороду також отримали всі українські журналісти «за мужність, витривалість та відданість правдивому репортажу під час безжального вторгнення Путіна в їхню країну та його пропагандистської війни в Росії».

Читайте також на Newssky «„ПОДВІЙНИЙ ІММЕЛЬМАНН“: огляд художнього кінофільму» та дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс» «Маріуполя більше немає. А люди є».


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: