Термінатор дотримає слово і повернеться завдяки Джеймсу Кемерону і Тіму Міллеру

22.01.2017 0 Редакция Steelgrey

Здавалося, що «Термінатор Дженесіс» вбив франшизи Термінатора раз і назавжди, але новий герой повертається завдяки Джеймсу Кемерону, повідомляє gizmodo.

Кемерон, який написав і зняв перші два фільми, знову повертає собі права в 2019 році і, як повідомляється, співпрацює з режисером «Дедпулу» Тімом Міллером над абсолютно новомим фільмом.

Згідно «Deadline«, Кемерон працює з Міллером, який буде керувати «перезавантаженням і завершенням одного з величних науково-фантастичних оповіданнь кінематографу». Теперішній правовласник Девід Еллісон — чия компанія спільно фінансувала «Термінатор Дженезіс» — бере участь в процесі, «фінансує дослідницьке зусилля, яке включає в себе залучення певних першокласних авторів наукової фантастики, щоб створити фільм креативним».

Кемерон не був пов’язаний з серією Термінатора починаючи з «Термінатор 2: Судний день» 1991 року. Серія з тих пір включала в себе три додаткових фільми і ТБ-шоу «Хроніки Сари Коннор», лише деякі з яких Кемерон схвалив. Але, після розчарування «Дженезісом», а також того факту, що авторське право реверсії оригінального майнового прибутку повертається після 35 років, здається, що Кемерон хоче покласти свою дитину спати в певному сенсі. Спосіб, який дає йому можливість бути частиною, разом з Міллером, біля керма.

На даний момент, немає ніякого повідомлення про те, що повернення Кемерона до матеріалу буде прямим продовженням «Судного дня», або досліджувати іншу історію у всесвіті Термінатора. Схоже, що це буде інтригою «першокласних письменників-фантастів», найнятих, щоб з’ясувати історію. У будь-якому випадку, немає ніякої часової шкали для подій, що є свого роду досконалим, якщо б ви про це думали.

Кемерон в даний час планує направити четвртий «Аватар» продовженя перших, який гіпотетично, вразить театри в грудні наступного року.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: