Територіальні громади Львівщини активно долучаються до формування підрозділів ТрО

16.02.2022 0 Редакция NS.Writer

Територіальні громади Стрийського району, що на Львівщині, активізували свою роботу з формування батальйону Тероборони. Зокрема, села та містечка виділяють необхідні кошти для забезпечення належних побутових умов військових, котрі будуть проходити військову службу у складі місцевого батальйону ТрО, пише armyinform.com.ua.

Крім того, з початку лютого командир підрозділу разом із представниками районної влади проводять часті виїзні зустрічі з керівництвом об’єднаних територіальних громад.

— Спільно з представниками районної влади Стрийщини ми проводимо роз’яснювальну роботу серед населення територіальних громад, — повідомив командир батальйону територіальної оборони підполковник Олег Козак. — Хочу сказати, що громадськість досить позитивно ставиться до створення підрозділу, котрий у разі війни боронитиме рідні села та міста. Це стосується як комплектування особовим складом, так і фінансової допомоги.

Командир батальйону також повідомив, що впродовж останнього місяця депутати декількох тергромад одноголосно ухвалили рішення про виділення субвенції в розмірі від 50 до 150 тисяч гривень для забезпечення підрозділу ТрО Збройних Сил України у Стрийському районі. Такі рішення уже ухвалили в Журавненській, Гніздичівській, Козівській і Дулібенській сільрадах, а також у Сколівській та Миколаївській міських громадах.

Як писав раніше Newssky, «Військові показали практичні стрільби з американських гранатометів M141».


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: