Танкісти ЗСУ провели навчання на Донбасі

30.10.2021 0 Редакция NS.Writer

Тренування в зоні Операції об’єднаних сил відбувались на фоні чергової кризи з боку РФ на межі розмежування з тимчасово окупованими територіями України, пише defence-ua.com.

Звісно, що українські танкісти зі складу 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, проводили відточення своїх навичок поза зоною відведення такого типу озброєння, відповідно до Мінських домовленостей.

«Проте, знаючи всю підступність та злочинність дій ворога, воїни-танкісти не припиняють вдосконалювати свою бойову готовність», — зауважили у прес-службі Об’єднаних сил.

Також відзначається, що танкові резерви ЗСУ в зоні ООС, попри свою відсутність безпосередньо на лінії бойових дій проводять регулярні тренування «завжди максимально наближені до бойових умов».

Під час таких маневрів відпрацьовуються різноманітні тактичні й практичні дії у складі підрозділу — оборона та наступ, зайняття нових позиції та швидке висування на них, дії проти ворога у засідці тощо.

Окрім того, воїни постійно відточують уміння водіння важкої бронетехніки та долають перешкоди різної складності, як вдень, так і вночі.

Систематичність подібних вправ та регулярні тренування з іншими підрозділами Об’єднаних сил дозволяють підтримувати на належному рівні стан бойової готовності танкових резервів Збройних сил України.

Варто додати, що навчання бронетехніки проходять на тлі чергового загострення на лінії розмежування та візиту Міністра оборони США в Україну.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: