Стало відомо, скільки і якого озброєння уже отримали ЗСУ за ДОЗ-2021

21.09.2021 0 Редакция NS.Writer

Вітчизняне оборонне відомство говорить, що на даний момент вітчизняний ОПК отримав замовлень на понад 18 мільярдів гривень, а кількість поставленої техніки — перевищує понад 1100 одиниць, пише defence-ua.com.

ns(8)

В рамках ДОЗ-2021 заплановане зокрема виготовлення машин та ракет для першого серійного дивізіону протикорабельного комплексу «Нептун»

Міністерство оборони України посередництвом своєї прес-служби вирішило нарешті розкрити детальний стан виконання Державного оборонного замовлення на 2021 рік.

Зокрема, як говорять у вітчизняному оборонну відомстві, із передбачених 22,4 мільярдів гривень затрат на ДОЗ-2021 витрачено уже 82%, тобто підприємства українського оборонно-промислового комплексу за 9 місяців 2021 року вже отримали замовлень на 18,6 мільярди гривень.

ns(9)

У 2021 році Повітряні Сили України отримали як мінімум один відновлений та модернізований бомбардувальник Су-24М, ілюстративне фото з відкритих джерел

«На решту коштів Міноборони має планові заходи та чітко визначені напрями їх застосування, строки, виконавців та постачальників», — пишуть в прес-службі Міноборони.

Вітчизняне оборонне відомство також дало цифри по поставкам окремих видів озброєння в інтересах Збройних Сил України, що уже виконані в рамках ДОЗ-2021.

ns(10)

Чи входять модернізовані БМП-1ТС із модулем «Спис» в список техніки, що була передана Збройним Силам України за ДОЗ-2021 — Міноборони не уточнює

Зокрема, мова про уже виконану поставку для наших військових 43 бронетранспортерів та бойових машин піхоти, 80 мінометів, 468 реактивних вогнеметів, 266 снайперських гвинтівок, 43 радіолокаційних станцій та станцій радіоелектронної боротьби, понад 200 одиниць спеціальної техніки для забезпечення різних родів військ, і також — 3,5 млн одиниць ракет і боєприпасів різних типів і призначення.

Також, як пишуть в прес-службі МОУ, українські військові в цьому році вже отримали п’ять модернізованих літаків, чотири модернізовані вертольоти та три безпілотні авіаційні комплекси «Лелека-100».


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: