Спиртзавод на Львівщині продали у 16 разів дорожче старту
09.12.2021На приватизаційному аукціоні з продажу майна Вузлівського МПД у Львівській області ціна зросла зі стартових 21 млн грн до 333 млн грн., пише epravda.com.ua.

Про це відомо зі сторінки аукціону на сайті Prozorro.Sale.
Місце провадження діяльності розташоване у м. Радехів на Львівщині. Усього в торгах взяли участь 7 компаній. Наразі запропоновані 333 млн грн є найвищою ціною серед усіх приватизованих спиртзаводів в Україні.
Саме з такою пропозицією ціни у торгах перемогло ТОВ «Гольцварен». Його власником зареєстровано Богдана Страшевського, статутний капітал — 440 тисяч грн. Львівський підприємець також володіє підприємством «Баупрод», що займається продажем бітуму та щебню.
Друге місце у торгах посіло ТОВ «Ассетс Кепітал», що було готове віддати за актив 150 млн грн.
Тепер переможець аукціону повинен підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації вважатиметься завершеним. У разі відмови підписувати договір, таке право перейде саме до «Ассетс Капітал».
Нагадуємо:
Із жовтня 2020 року на онлайн-аукціонах приватизовано 30 спиртових підприємств на загальну суму понад 1,7 млрд грн, із них 1,05 млрд грн сплатили до держбюджету.

