SoftServe з українським корінням відкрив офіс в Дубаї

02.08.2021 0 Редакция NS.Writer

SoftServe відкриває офіс в Дубаї для підтримки клієнтів близько-східного регіону, кількість яких стрімко зростає, пише dev.ua.

Як повідомляють в компанії, SoftServe працює на Близькому Сході з 2018 року, постачаючи рішення для великих бізнесових конгломерацій у сферах торгівлі, фінансів та енергетичного сектору.

«Сьогодні ми спостерігаємо збільшення попиту на програмне забезпечення та цифрову трансформацію у цьому регіоні. Наш новий офіс дозволить краще забезпечувати та підтримувати наших клієнтів, розробляючи інновації в напрямках штучного інтелекту, машинного навчання, хмарних рішень та рішень цифрового банкінгу», — коментує Володимир Семенишин, Executive Vice President EMEA at SoftServe.

За його словами, присутність компанії в локації є черговим еволюційним кроком у розвитку ключових ринків регіону.

Близький Схід зараз — це хаб, який швидко розвивається та приваблює інвестиції, а також місце, де збільшується кількість населення так само, як і можливості для діяльності поза межами сектору нафтовидобування. Відтак цей регіон займає ключову позицію в стратегії росту SoftServe. Новий офіс компанії розташований в бізнес-центрі Dubai Internet City», — зазначають в компанії.

Репутація Дубаї як провідного центру досліджень та розробок у галузях, що розвиваються, добре відома саме використанням нових технологій. Зростаючий попит на ІТ-послуги на Близькому Сході в поєднанні з перевіреними сервісами SoftServe у сфері торгівлі, фінансових послуг, виробництва, охорони здоров’я та нафтогазової індустрії, відкриває нові можливості для розширення портфоліо компанії.

Новий офіс SoftServe у Дубаї пропонуватиме клієнтам повний спектр послуг, від консалтингу до управління проєктами, впровадження рішень та їх постійної підтримки. Окрім напрямку business development, в офісі також працюватимуть розробники.

Також SoftServe є партнером Google Cloud, Amazon Web Services, Microsoft Azure, що дозволить продемонструвати в регіоні експертизу, визнану світовими корпораціями — від найсучасніших технологічних рішень, управління великими даними, хмарної архітектури до кращих практик AWS для бізнесу та рішень на основі технологій Microsoft.

Про компанію

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: