С/г товаровиробники зможуть отримати кредит під 0%

26.03.2022 0 Редакция NS.Writer

Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн., пише greenpost.ua.

На реалізацію інвестиційного проекту та на рефінансування заборгованості кредит надається щонайбільше на 5 років.

За програмою «5-7-9%» українські сільськогосподарські товаровиробники матимуть можливість отримати кредит до 60 млн грн під 0% на час воєнного стану. Про це повідомляє пресслужба Мінагропроду.

Зазначається, що відповідно до рішення Уряду програма «Доступні кредити «5-7-9%» розширюється. Відтак, аграрії протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення можуть отримати кредит під 0%. Після цього кредитна ставка становитиме 5%. Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн.

Сстрок кредитування за програмою «5-7-9%» залежатиме від цільового призначення коштів. На реалізацію інвестиційного проекту та на рефінансування заборгованості кредит надається щонайбільше на 5 років. Для фінансування оборотного капіталу — на 3 роки.

Додається, що кредитування аграріїв для провадження своєї діяльності на період воєнного стану протягом 6 місяців з 0% відсотковою ставкою, після цього 5%. Кредит надається виключно на придбання основних засобів та покриття будь-яких витрат, пов’язаних із провадженням сільськогосподарської діяльності в значенні Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України».

«Вартість такого кредиту буде 0%, всі відсотки компенсує держава, для того, щоб за ці кошти сільськогосподарські виробники могли купити всі необхідні засоби виробництва та здійснити посівну компанію» — заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Як раніше писав Newssky, «У Польщі запропонували „план порятунку України“ із 10 пунктів».


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: