Рютте заявив, що НАТО готує «додаткові мільярди» допомоги Україні
28.02.2025 0 By Writer.NSНАТО готує нову допомогу Україні. Мова йде про «додаткові мільярди». Про це заявив генсек НАТО Марк Рютте після розмови з президентом США Дональдом Трампом, пише РБК-Україна з посиланням на його Twitter (Х).

Ілюстративне фото
За його словами, США і НАТО стають сильнішими і члени НАТО швидко рухаються до збільшення інвестицій в оборону.
«Оголошено про значні збільшення та інші на черзі. Щодо України члени Альянсу готують додаткові мільярди допомоги та внески на гарантії безпеки», — зазначив він.
Допомога Україні від НАТО
Альянс допомагає Україні в боротьбі проти російської агресії. Ще в середині 2024 року НАТО пообіцяло допомогу Україні на 40 млрд євро у 2025-му.
Крім того, не виключалося, що у 2025 році Україна може отримати додаткову допомогу від НАТО. На це погодилися багато країн-членів Альянсу.
Уточнимо, що президент США раніше назвав членство України в НАТО «непрактичним», а буквально нещодавно Трамп порадив Україні «забути про НАТО».
Читайте також на Newssky «План ЄС з пошуку сотень мільярдів євро на оборону складається з трьох елементів» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».
Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.

