ProtonMail надає безкоштовну послугу VPN для всіх

20.06.2017 Выкл. Редакция Steelgrey

Безкоштовний рівень не настільки надійний, як платний, але він назавжди безкоштовний, повідомляє engadget.

ProtonMail, зашифрована електронна пошта, створена вченими CERN та MIT, випустила новий продукт у відповідь на відмову адміністрації США від правил інтернет-конфіденційності Інтернету в епоху Обами. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете випробувати VPN-службу компанії, яку протягом бета-тестування перевірили 10 000 початкових користувачів протягом року, отримавши її на офіційному веб-сайті ProtonVPN. Найцікавіше, що у неї є безкоштовний рівень, який назавжди безкоштовний. Він може бути не настльки ж надійним, як платний, але він все ще маршрутизує ваше з’єднання через кілька зашифрованих тунелів у трьох країнах.

Забезпечуючи безкоштовні варіанти, компанія може охопити більше людей, особливо зараз, коли існує набагато більший інтерес до використання VPN у всьому світі. У США новий голова ФКС та різні сенатори хочуть вбити мережевий нейтралітет, а також скасувати правила, які захищають дані користувача. Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Май хоче регулювати Інтернет. Людям у Китаї, Єгипті та інших місцях, де інтернет наражається на сильну цензуру, також потрібні VPN-адреси, щоб обійти обмеження, у той час як інші потрують такі послуги, щоб зберегти свою інформацію безпечною та приватною.

Якщо ви вирішили використовувати службу ProtoMail як свого основного постачальника послуг VPN протягом певного часу, ви зможете заплатити пізніше, у будь-який час, щоб допомогти компанії продовжувати пропонувати свої безкоштовні послуги. ProtonMail каже, що він спирається на оновлення користувачів, щоб забезпечити роботу компанії, оскільки (із своїх власних бойових слів) вона «не зловживає конфіденційністю користувачів, щоб продавати рекламу», як «Google і Facebook».


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: