Про що сказав Рейтинг

12.07.2016 0 Редакция nighthorseman
Разом - до перемоги!

Разом — до перемоги!

Згідно опитування групи «Рейтинг» від 28 травня — 14 червня, до ВР проходять:

Опозиційний Блок -14%, Батьківщина — 14%, Блок Петра Порошенка — 11%, Самопоміч — 9%, Радикальна партія — 8%.

Такі рейтинги — наслідок нерішучості (або повільності, або легітимізму, або лицемірства?) влади у справі знищення внутрішнього ворога, потурання великим корпораціям (от їм напрям реформ цілком подобається — перетворення чомусь мало зачіпають інтереси великих власників!) та небажання йти на радикальні кроки назустріч самостійно зайнятим особам у місті та селі, малому підприємцеві, тобто класу, який і здійснив буржуазну революцію.

Низка успіхів за ці роки має лише побіжний стосунок до дій влади — там, де їй вистачає розуму не заважати прогресу.  Автор успіхів — працелюбний, витривалий, хитрий і не позбавлений здорового глузду український народ.

Втім, більшість громадян (47% проти 38%) сьогодні проти дострокових виборів. Адже змінювати корпоративних клоунів на кого? На галасливих скандалістів, що ледь не розпродали Україну за газ?

На жаль, на сьогоднішній день партії вільних і самостійних людей в Україні не існує. Революційний клас не має своєї виразної політичної сили.

Тому, хай нинішня влада вже розвалить до кінця всі історичні установи влади попередньої, можливо такою є місія діючих урядовців і депутатів — після цього вже можна буде робити щось серйозне…

Дослідження проводилося на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI).

Детальніше — тут.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: