Проєкт бюджету-2022 передбачає 131 млрд для ЗСУ

21.09.2021 0 Редакция NS.Writer

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» розповіла про бюджет для Збройних Сил України на оборону в наступному році, armyinform.com.ua.

«У 2022 році буде рекордний бюджет для сил безпеки і оборони. Ці сили безпеки і оборони — це також і служба безпеки, і поліція, і Нацгвардія. Але, Міністерство оборони отримає найбільші кошти, не тільки з порівняння минулих років, але, за всі роки, які виділялись — це 131 мільярд гривень. Це на 13,3 мільярда більше ніж минулого року», — каже Маляр.

За її словами, 71,2 мільярда підуть на грошове забезпечення і виплату заробітної плати військовим.

«Наступного року не буде затримок із виплатами, і таких речей, які відбулися в цьому році. Виплати будуть здійснюватися планово», — додала Маляр.

Крім того, на 11 тисяч осіб збільшаться Збройні Сили за рахунок військ територіальної оборони.

«Це теж збільшення фінансування», — каже заступник міністра.

Також Ганна Маляр розповіла, чи не слід готуватися до розширення бойових дій на Донбасі через загострення ситуації на Сході України.

«З 2014 року триває агресія Російської Федерації, тому ризик активного наступу зберігається постійно, тому що в нас відбувається війна. Але, Збройні Сили готові на сьогодні до будь-яких змін на фронті, та готові до відсічі на всіх напрямках, де є загроза», — додала Маляр.

За словами Маляр, Російська Федерація продовжує нарощувати військову присутність уздовж кордонів України.

«Це не є секретом. Ми володіємо інформацією про діяльність РФ. Наша розвідка працює дуже добре. Під час навчань (Білорусі й Росії. — Ред.) українські збройні сили були в повній готовності й фактично ситуація була під контролем», — додала вона.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: