Почалась спільна підготовка спецпризначенців України та США

13.08.2021 0 Редакция NS.Writer

Бійці Сил спеціальних операцій України таким чином готуються до стратегічних КШН «Об’єднані зусилля — 2021», запланованих на вересень цього року, пише defence-ua.com.

Українські спецпризначенці завантажуються на борт американського літака МС-130

У Вінницькій області почались спільні тренування військовослужбовців ССО Збройних Сил України та бійців 352 крила Сил спеціальних операцій США, котрі прибули до нашої країни вчора. Про це йдеться в публікації видання АрміяInform.

У цих тренуваннях беруть участь більш ніж півсотні військовослужбовців Сил спеціальних операцій ЗСУ, які таким чином проходять один із етапів підготовки до стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля-2021», заплановані на осінь цього року.

Сьогодні спецпризначенці України та США відпрацювали вивід в умовний район груп спеціального призначення повітряним шляхом за допомогою керованих, ширяючих парашутних систем типу «Крило».

Висадка виконувалась із борту американського військово-транспортного літака МС-130, на висоті від двох до трьох тисяч метрів.

Перед початком практичної фази десантування з МС-130 американські військові інструктори провели брифінг, під час якого розповіли про особливості висадки саме із такого типу літаків, визначили черговість виходу груп, довели заходи безпеки тощо.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: