Перший трейлер «Валеріан» Люка Бессона — науково-фантастична мрія-екшен

12.11.2016 0 Редакция Steelgrey

Минуло майже 20 років з моменту виходу «П’ятого елементу», сценариста і режисера Люка Бессона захоплуюче помітного, непробачним тоном максималістського космос-джем фільму, який довів, що, в космосі, кожен може почути крик Кріса Такера.

valerianУ наступному році, Бессон повертається у велику, гучну наукову фантастику з фільмом «Валеріан і місто тисячі планет«, перший трейлер якого ви можете подивитися нижче, повідомляє wired.com.

На основі довготривалої французької серії коміксів «Валеріан і Лорелайн», де зірки «Хроніки» Ден ДеХаан і «Загону самовбивць» Кара Делевінь з’являються як галактичні оперативники зі складними відносинами («Ми виглядаємо просто чудово — ти фліртуєш, я посміхаюся», говорить Делевінь в одному місці, перш ніж крадькома нанести жорстокий удар). І тому, що це фільм Бессона, ми також отримуємо всі види «ого!»-індукуючого візуального ряду, від неонових засклених міських пейзажів, до неймовірних гігантських інопланетян і Ріанни, яка отримує повне Фоссе-звільнення (жанр мюзіклу) у вбранні в стилі натхненної Саллі Боулз.

Чи буде це мати сенс? Хто знає! Але ми будемо готові отримати наш квиток на «Валеріана» в липні.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: