Перші 14 стартапів, які отримають до €10 000 грантів у межах Seeds of Bravery

11.06.2024 0 By Writer.NS

Проєкт Seeds of Bravery назвав перші 14 отримувачів грантів програми підтримки інноваційних послуг. Вони отримають гранти до €10 000 кожен для підтримки бізнес-планів і стратегій, пише ain.ua.

Ілюстративне фото

Перелік проєктів:

 1. Bank of Memories — Saas-платформа для важливих спогадів і документів, що працює на блокчейні.
 2. BeesAgainstMines — розробка технологій на основі штучного інтелекту та роботизованих систем для безконтактного очищення забрудненої землі від небезпечних предметів.
 3. Better Time Stories — інноваційна платформа, що поєднує сторителінг з технологіями для покращення навчання та культурних зв’язків для дітей у Європі.
 4. Briller.House створює мережу виробничих хабів для швидкої доставки красивих, сучасних, комфортних і вуглецево-нейтральних будівель.
 5. Розробка бізнес-плану Caretech для сприяння зростанню компанії — це український healthtech-стартап, що розробляє рішення для дистанційного моніторингу пацієнтів у домашніх умовах з метою докорінної зміни способу управління своїм здоров’ям.
 6. Вдосконалення бізнес-плану Haiqu для сприяння розвитку компанії — співпраця з бізнес-консультантами для покращення бізнес-процесів компанії та розробка комплексного бізнес-плану, який стане дорожньою картою на наступні 2 роки.
 7. GIOS Math Platform — це інтерактивна математична платформа на основі штучного інтелекту та маркетплейс репетиторів для учнів і вчителів К12.
 8. LEZO — це платформа для працевлаштування на основі штучного інтелекту, яка об’єднує кандидатів і роботодавців за допомогою підходу, орієнтованого насамперед на навички.
 9. Mantis Analytics — платформа на основі ШІ, яка здійснює прослуховування інформаційного простору в режимі реального часу та надає організаціям надійні та дієві дані для управління фізичними та інформаційними ризиками.
 10. Metaenga — навчальна платформа XR, призначена для промислових підприємств та освітніх установ, щоб розширити можливості глобального розвитку робочої сили та безпеки на робочому місці в енергетичних секторах.
 11. OptySun — це стійка, технологічно просунута, портативна система очищення води, що використовує сонячну енергію та високоефективну фільтрацію для забезпечення чистої питної води.
 12. Paxhelper — система підтримки для органів цивільної авіації, центрів обслуговування клієнтів, що оптимізує операції та дозволяє приймати обґрунтовані рішення в динамічному авіаційному середовищі.
 13. Progalit — Software as a Medical Device (SaMD) — автоматизація лікування та профілактики сечокам’яної хвороби.
 14. V-Art — B2B SaaS-технологія для автоматизації ліцензування інтелектуальної власності для брендів, творців та інструментів штучного інтелекту.

Програма Seeds of Bravery надає інноваційним МСП, стартапам і компаніям, що масштабуються, можливість отримати гранти до €10 000 на покриття витрат на послуги, необхідні для:

 • розробки комплексної бізнес-моделі.
 • створення динамічного бізнес-плану.
 • розробки стратегії зростання з чіткими цілями та етапами.

Читайте також на Newssky «ЄК рекомендує почати переговори з Україною про членство» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.


Підтримати проект:

Підписатись на новини:
В тему: