Паспорт глави католицької церкви в Білорусі визнали «недійсним»

16.09.2020 0 Редакция NS.Writer

Держприкордонкомітет Республіки Білорусь пояснив главі католицької церкви в Білорусі митрополиту Тадеушу Кондрусевичу, чому його не пустили в Білорусь, передає duhovnyfront.com.ua з посиланням на credo.press.

Це сталося через два тижні після самого інциденту, який мав місце на польсько-білоруському кордоні 31 серпня.

«Повідомляємо, що Ви були не пропущені через державний кордон (Білорусі, — ред.) у зв’язку з прийнятим органами внутрішніх справ рішенням про визнання недійсним вашого паспорта громадянина Республіки Білорусь (вказано номер). З питання прийняття рішення про визнання Вашого паспорта недійсним Ви маєте право звернутися до Міністерства внутрішніх справ», — йдеться в листі Держприкордонкомітету.

Раніше митрополит Тадеуш Кондрусевич 1 вересня направив лист у Держприкордонкомітет Білорусі, в якому просив пояснити, чому його не пускають в країну.

Аляксандр Лукашенко, який називає себе президентом Білорусі, заявляв, що архієпископа не пропустили тому, що він нібито «отримав завдання» в Польщі. Іншого разу, він пригрозив церквам, що влада застосує «міри», якщо духовенство піде разом із «відступниками» і підтримуватиме їх.

Законодавство Білорусі не передбачає випадки, коли громадянина цієї держави можна не пропустити на його територію.

Нагадаємо, єрарх римо-католиків заявив, що у Білорусі відбуваються переслідування церкви.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: