О нас

Новости Украины и мира — политика, экономика, технологии, искусство — об этом наш новостной ресурс где Вы можете узнать все это первыми, «вкусить» нетривиального чтива.

Проект NEWSSKY — результат свободного сотрудничества, глубокого интереса и неизмеримого опыта в журналистике и других сопряженных сферах. Мы реализуемся не сразу, проект пока имеет форму блога. Новостного журнала, журнал-газеты, свободного чтива, доставляющих эксклюзивные новости «из первых рук». В этом наше главное отличие. Кроме того есть еще много идей, которые мы будем воплощать на страницах нашего с вами е-журнала NEWSSKY.

Итак

Главный редактор, вдохновитель и «мотор» проекта:
newf Максим Михайленко
Выпускающий редактор, продюсер проекта: 
DSC_9404 Александр Морозов
Заместитель редактора по гуманитарной тематике: 
Олена Александрова Олена Александрова
Автор, талантливый человек с активной гражданской позицией, постоянный корреспондент: 
Юрій Чернецький Юрій Чернецький — соціолог, економіст, літератор, автор наукових, науково-навчальних і науково-популярних книжок «Вища освіта в ринковій економіці» (1991), «Світова економіка» (2007, 2009), «Україна. Історія, природа, мистецтво» (2009), «Свято Нью-Йорка» (журнальний варіант — 2015), віршових збірок «Листування з Долею» (2012), «Избранное для избранных»(2013), більш ніж 300 статей з питань соціальних наук, державного управління, українознавства та ін.
Автор, талантливый человек с активной гражданской позицией, постоянный корреспондент: 
Валентин Ткач Валентин Ткач — Письменник, філософ, автор колонки на УП

Приглашаем к сотрудничеству «небайдужих».

4 комментариев на: “О нас
  • В нас розмаїтомовний ресурс спрямований і на російськомовних друзів, що підтримують Україну. Але це не буде на заваді, якщо наші дописувачі будуть присилати тексти і рідною мовою. До речі запрошуємо наших поціновувачів до публікацій на гострі теми.

   • Щось у вашому «розмаїтомовному» ресурсі не бачу інфи на хінді. Суцільна кацапізація. І ви хочете на кацапізмі будувати вільну європейську Україну? Наївні простаки
    Як там казав проф. Преображенський: Звільнення з імперського рабства починається у голові та із відмови від методології засобів комунікції рабовласника
    Якось так

    • на жаль кацапи не дуже петрають українською, тож матеріали, важливі для їх «проникливих мізків», адаптовані під їх синтетичну говірку. Але тако вузколобі вкраїнці часом дивують не менше ))))

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс