На Вінниччині виготовляють окопні РЕБи «Буревій». Вони прості у використанні та не потребують спеціальної підготовки

06.05.2024 0 By Writer.NS

На Вінниччині волонтери та підприємці виготовляють окопні РЕБи «Буревій», які блокують частоти, на яких працюють дрони, дезорієнтують їх у просторі та знешкоджують, пише dev.ua.

Ілюстративне фото

РЕБи «Буревій» прості у використанні. «Їх може вмикати навіть людина без досвіду. Це робить їх незамінними в умовах бойових дій», — розповів «Суспільному» виробник засобів РЕБ Андрій Турко.

Як працюють РЕБи «Буревій»

  • РЕБи «Буревій» — це портативні засоби радіоелектронної боротьби, які можуть встановлюватися на автомобілях, БТРах, танках або стаціонарних позиціях.
  • При активації РЕБа він «глушить» сигнали російських дронів, позбавляючи їх зв’язку з операторами та дезорієнтуючи в просторі.
  • Це призводить до того, що дрони втрачають керування та падають, не завдаючи шкоди українським військовим.

«Ми намагаємося зробити їх доступними для всіх, хто їх потребує», — каже Турко. Тому їхня вартість значно дешевше, ніж інші засоби боротьби з дронами: від 30 000 до 105 000 грн.

Компоненти для РЕБів волонтери та підприємці купують за кордоном, а корпуси та електроніка виготовляються в Україні.

Українські військові вже оцінили ефективність РЕБів «Буревій».

Читайте також на Newssky «Бюджет для України — €700 000. Google розширив програму з навчання ШІ для українців» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.


Підтримати проект:

Підписатись на новини:
В тему: