На території України уперше відбудуться міжнародні навчання «Три мечі – 2021»

14.07.2021 0 Редакция NS.Writer

Цього тижня на Львівщині на території міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочнуться міжнародні військові навчання «Три мечі — 2021» за участю військовослужбовців чотирьох країн — України, Польщі, Литви та США, пише armyinform.com.ua.

У період із 17 до 30 липня на Львівщині перебуватимуть близько 1200 військових. Під час занять на навчальних ділянках полігону залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації.

І вже традиційно командування навчань звертається до співвітчизників із закликом допомогти військовим провести цей захід міжнародного військового співробітництва з максимальним рівнем безпеки.

Мешканців населених пунктів, розташованих навколо Міжнародного центру миротворчості та безпеки, гостей Львівщини наполегливо просять обмежити відвідування території навчальних ділянок військового полігону з міркувань безпеки.

Наполеглива рекомендація у цей період не заходити й не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону будуть закриті для проходу та проїзду.

Територію військового полігону охоронятимуть підрозділи Військової служби правопорядку ЗСУ, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин.

Також відбуватиметься рух колон військової техніки. Тож водіїв просять під час зустрічі на дорогах з військовими колонами дотримуватись правил, визначених ПДР України, та уважно стежити за сигналами та вказівками, які подають екіпажі військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку ЗС України.

Командування навчання переконане, що цей захід міжнародного військового співробітництва, який є надзвичайно важливим для системи національної безпеки, пройде на високому організаційному рівні й матиме позитивну динаміку розвитку відносин нашої держави з країнами Європи.

Довідково.

«Три мечі — 2021» відбуватимуться на території України вперше. Навчання покликані зміцнити й поглибити партнерство та військову співпрацю країн Люблінського трикутника — Польщі, Литви та України.

У навчаннях братимуть участь понад 1200 військовослужбовців, 200 бойових машин з 4 країн — Литви, Польщі, України та Сполучених Штатів Америки.

Від України до навчань буде залучено підрозділ окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:




В тему: