Мукачево-докази: Правий Сектор потрапив у пастку

18.07.2015 1 Редакция Steelgrey

Продовження та поглиблення  попереднього аналізу, що обгрунтовує версії підготовленої для Правого Сектору пастки. Всі данні опубліковані блогом, автор якого досліджує та аналізує події війни в Україні на підставі відкритих даних: ukraineatwar.blogspot.com

У даному блозі автор аналітики синхронізував та проаналізував кілька кадрів інцинденту з групою Правого Сектору перед спортивним компексом «Антарес».

Перше враження, що надані міліцією кадри фіксують, як ПС розстріляли  чоловіка, вони забирають тіло і від’їзджають під час перестрілки, яка відбувається у північній частині міста. Але залишається багато питаннь, таких як:

  • чому міліція вимкнула весь звук?
  • чому міліція не надала більш ранню зйомку з камер безпеки?
  • чому чоловік з СЕРЕДИНИ «Антаресу» покликав кількох бійців ПС забрати тіло?
  • чому вони відносять тело назад?
  • чому міліцейське видео не показує, що вони принесли його назад?

Вочевидь, міліцейське видео було відредаговано для того, щоб показати тілько частину подій і таким чином створити хибне враження!

Ще один епізод надто виглядає досить дивним:

Фортифікація з мешків з піском була побудована поряд із контрольно-пропускним пунктом, що був облаштований для ПС:

 

Одна справа — швидко заблокувати дорогу з кількома автомобілями на маршруті, котру, як ви гадаєте, обере ПС. Але це зовсім інша справа, побудувати щось на кшталт доту. Це потребує часу і, таким чином, (заздалегідь) попереднього планування.

Тому зараз тут автор представить сценарій, який дійсно відповідає на більшість запитаннь. І сценарій цей полягає в наступному: Правий Сектор був вирахуваний, налаштований і спровокований заздалегідь потрапити у пастку.

Правий Сектор було спровоковано

ПС було запрошено в оздоровчий комплекс, щоб поговорити з місцевим бізнесменом і депутатом Михайлом Ланьо. Це означає, що вони знали, задовго до того часу як вони прийшли і, звичайно… вони б не прийшли без озброєння в таке місце, як «Антарес».

База ПС знаходится десь на півночі. Це означає, що до оздоровчого комплексу, щлях повинен був проходити приблизно так:

 

Контрольно-пропускний пункт з піском НЕ на цьому маршруті. Що означає, ця побудова могла б бути помічена ПС на шляху до «Антареса».

Кадри безпеки показують, що фургон блокує вхід в спортивно-оздоровчий клуб з самого початку:

 

Епізод демонструє, що в комплексі знали, що до них йдуть і «гості» не повинні були  потрапити через браму, навіть якщо б вони захотіли, хоча всредині є багато місця для паркування:

 

Стратегічно розташовані камери

Наступний момент те, що міліція знімає позицію ПС з двох сторін з безпечної відстані.

Скріншот показує нам, де розташована перша камера:

Стіна, як можна побачити, ліва сторона якої майже збігається з примикаючою стіною будівлі поза нею:

 

Яндекс StreetView посилання.

Це означає, що ми можемо намалювати лінію в Google Планета Земля через ці дві сторони і оператор повинен бути на цій лінії (зелена лінія):

 

Оскільки оператор знаходиться на лівій стороні дороги та автомобілі проходять його з правого боку, він повинен бути в положенні знаку, який на відстані 125 метрів від позицій ПС.

Цей скріншот допомагає визначити позицію іншого оператора:

 

Чорна полоса на верхній стороні означає, що він не знімає відкрито, але, ймовірно, фільмує з середини автомобіля. І, таким чином, швидше за все, це автомобіль, який слідував за ПС до позиції блокпосту/засідки також.

Білий автомобіль на правій стороні може бути легко розміщений на карті. На певній відстані є ще один білий автомобіль на лівій стороні і ще один перед ним.

Отже другий оператор повинен бути приблизно ось тут:

 

Те, що ми маємо тут — два стратегічно розташованих і прихованих оператора, які можуть фільмувати ПС з обох сторін. І вони знімають цей простір ще до офіційного прибуття міліції (через 50 хвилин). Це означає, що дане розташування було позиційним (підставка) і їх призначення — засняти все.

Хто стріляв у охоронця і звідки?

На кадрах відеозапису безпеки не можна було помітити, що хтось з ПС увійшов у ворота, але охоронець, який отримав важкі поранення був застрелений за воротами!

У 36:11 охоронця (чорні шорти, сорочка коричнева з рукавами і головний убор) можна побачити біля воріт:

Через кілька секунд на 36:19 його можна помітити ідучим зліва:

Це останній раз, коли ми бачимо його, перш ніж він отримав постріл. Коли боєць іде, щоб отримати його тіло в 44:57, вони також йдуть до тієї ж самої сторони:

Це означає, що охоронець повинен був бути застреленим десь в районі позначеному фіолетовим:

У 39:46 можна побачити людей у брамі, які дивляться вліво, лякаються, а потім втікають:

Це означає, що постріл мав би бути зійснений у той час і щось відбувалось на лівій стороні. На жаль, ми не маємо кадри з цього моменту. Але впевнений, що ми можемо сказати — постріл не від бійців ПС з правого боку, тому що ми бачимо їх на відеокадрах безпеки і нічого не відбувається на вулиці в той час на тій стороні.

Таким чином, ймовірно, постріл прийшов десь з лівого боку. Але що як охоронець був розстріляний за стіною бійцем Правого Сектору?StreetView Яндекс показує, що існує невелика огорожа в стіні на лівій стороні:

Скріншот показує, що боєць ПС заглядує через цей паркан зі зброєю напоготові:


Але це на той момент коли його товариші забрають тіло звідти. І люди, які дивилися зліва, коли постріл було зроблено, не могли бачити його, вони не дивилися на це положення.
Щось відбувається тут, у синій області (яку видно для людей біля воріт):
А.

Таким чином, якщо дехто з бійців ПС застрелив охоронця, це повинно було трапитись якось на зразок цього:

Це означає, що він був повністю як на долні, всі дивилися на нього, і він вирішив зняти / вбити охоронця через паркан.

Б.
Інший варіант, що дії, які відбувається в синій області просто мають сенс відволікти увагу всіх. А поміж тим, в той час як більшість людей дивилось десь в інше місце, охоронець був убитий зсередини периметра «Антареса».

В.
Третя (теоретична) опція може бути в тому, що снайпер убив охоронця в спробі скомпрометувати ПС. Якщо це так, то йому слід було б стріляти у тому ж напрямку, як боєць ПС може вказувати на якийсь момент і через паркан, як тут:

У даному випадку всі будуть дивитись на бійця і думати, що він зробив постріл. На карті можливі снайперські позиції можуть бути тут (між зеленими лініями):

1. Поміж деревами. Ідеальне місце. Ніхто не може бачити Вас. Але важко сказати, чи ви дійсно можете стріляти через паркан звідти.

2. Позаду будівлі. Відкрита позиція. Будь-хто, в тому числі бійці ПС могли бачити його. З іншого боку, це цілком безпечно, тому що позиція дозволяє відразу відступити за будівлю знову і ми знаємо, що інші збройні люди пізніше приїхали за кілька хвилин звідти ж.

3. З вежі:

Звичайно з вершини цієї вежі можна бачити (і стріляти) в периметр Антаресу. Питання в тому, наскільки близько до дороги/стіни. Майже стовідсотково бійці ПС не могли побачити його (бо в огляді вулиці ми не можемо бачити башту звідти).

З іншого боку, снайпер буде надзвичайно уразливим і може бути легко помічений з інших місць в районі.

4. Поза стіною. Це досить безпечно, є невеликий ризик бути поміченим Правим Сектором і було б легким сховатись або відступити. Але він не впевнений, що постріл може бути здійснено через паркан звідси. Може бути, ці будівельні блоки проглядаються, може бути є невеликий вигляд.

Мені здається, що перша позиція між деревами (якщо це можливо — стріляти через паркан звідти) була б ідеальною. Безпечна відстань, не можна бути поміченим, легко заховатись і відступити.

Чому ПС забрали тіло?

Це НАДТО ЯСНО, що людина в білому одязі ЗАПРОШУЄ ПС в периметр «Антаресу» для допомоги (в 44:53):

Через кілька миттєвостей вони тягнуть тіло в машину, отже ця людина повинна була попросили їх забрати тіло !!!

Я повторюю: людина в білому мала би ПОПРОСИТИ забрати тіло ПС. Велике питання: чому вони визнали це прохання? Людина прохала / натиснула на них, щоб взяли тіло в лікарню? Але чому б не дозволити одному зі своїх відвезти його до лікарні?

Через кілька миттєвостей вони приносять його назад, коли приїзджають машини швидкої допомоги. Велика проблема в тому, що приховані оператори знімали все і це виглядає дійсно погано на відео. Але міліцейське відео було відредаговано, щоб підкреслити цей аспект шляхом заторможування кадрів і затирання чорним і перекручування назад кілька разів.

Автомобіль блокує шлях назад

В 49:36 автомобіль виїжджає поперек дороги в полі зору камери, для  блокування зворотнього маршруту:

Одночасно швидка допомога, яка прибула з іншії сторони (і, можливо, блокуючи дорогу туди) повертається і їде знову (без прийняття будь-яких поранений).

Може бути тільки одне пояснення для цього. Вони хотіли, щоб ПС прямував вперед і не розвернувся для повернення шляхом назад.

Чому?

Тому що вони ХОТІЛИ щоб ПС обрав північну дорогу, і, таким чином, пішов на контрольно-пропускний пункт, тому що вони хотіли, заманити в засідку / загнати їх там в кут.

Це найкоротший шлях назад у гори відповідно до Google Maps:

Але якщо вони будуть їхати, як показано вище, вони не будуть проходити контрольно-пропускний пункт. І, як показує цей скріншот, немає контрольно-пропускного пункту на самому перехресті:

Для того, щоб перетнути контрольно-пропускний пункт, вони повинні були проїхати, таким маршрутом:

Десяти хвилин їзди до контрольно-пропускного пункту досить щоб поставити кілька автомобілів через дорогу. Але не достатньо, щоб побудувати укріплення мішками з піском, які там були присутні.

Це означає, що ПС був ЗМУШЕНИЙ прийняти цей маршрут, і це було заплановано задовго до того, як там буде протистояння.

Висновок

Є багато дивних речей що відбуваються. Більшість з них можуть дуже добре пояснюватись, якщо ми розглянемо сценарій, де ПС був спровокований, обрахований і загнаний в кут / атакований на контрольно-пропускному пункті.

«Вони» вбили б охоронця (власного) для цього?Звичайно «вони» вбили б.

Згадайте сценарій на Слов’янську, де на блокпост напали в середині ночі і чиста «візитка Яроша» була знайдена там і повністю спалена машина. Дехто з місцевих мешканців там помер, але це була постановка з метою отримати місцевих жителів Слов’янська на свому боці, і готових захищати своє місто силою. Це те, що Гіркін / Стрєлков називає «Я почав війну в Донбасі», і він використовував ці каверзи для цього. Тим не менш, хоча багато місцевих жителів купились на це, світ не повівся. Для того, щоб переконати світ «вони» не можуть зробити той ж трюк ще раз. Вони повинні були зробити щось більш складне і що не так легко відстежити. Ось чому в цей раз «вони» використовували РЕАЛЬНИХ бійців ПС замість уявних.

«Вони» зняли все, а опублікували тільки  деталі, які компрометують ПС і вставляють їх в поганому світлі.На Майдані снайпери вбили сотні мирних жителів.

В Одесі російських провокаторів захищених корумпованими міліціонерами підставили хуліганам, під атаку на будівлю адміністрації, убивши багато про-російських прихильників.

Один охоронець в Мукачево (невинний чи ні) нічого не означає для цих людей.

Звичайно … ПС були досить легковажними, щоб проковтнути приманку.

Звичайно … це не добре, мати якісь автономні воєнізовані групи блукаючі по країні і влаштовуючі стрілянину навколо зі зброєю. Вони потрапили в пастку, що була розставлена для них.

І хто «вони»?

Ну добре.. кому тут вигідно?

ПС є ядром українських добровольців, які захищають країну на передовій. Найбільш патріотичні групи. Без них Путін вже мав би свій коридор до Криму. Для дискредитації ПС це саме те, що Путін хотів би бачити.

Крім того: внутрішній конфлікт між урядом і ПС йде на користь Путіну.

І ще: конфлікт на порозі Європи (замість далекого Донбасу) приносить зиск Путіну. Це означає, що деякі європейські політики втратять впевненість чи підтримувати Україну чи дозволити їй прямувати в ЄС. Так що всі зиски у Путіна.

Звичайно місцеві бандити і корумповані поліцейські могли б отримати вигоду і для цього теж охоче співпрацювали.

І ще одне: російська Фабрика Тролів надзвичайно переймалась цим питанням. Вони підлили багато масла у вогонь. Ми чули розповіді, що добре відомий борець ДНР був убитий там. ПС використовував польський автомобіль (з кулеметом на ньому), який був подарунком від Польщі добровольцям на фронті, навіть українське Міністерство внутрішніх справ опублікувало відео, ПС викрали хлопчика …

Просто той факт, що російська Фабрика Тролів випустила так багато підроблених історій, показує, хто за цим стоїть.

Альтернативний сценарій

Локальна група ПС збожеволіла, вбиває варту місцевої мафії, перетягує його тіло на вулицю, на другій думці кидає його назад на подвір’я і, коли вони намагаються піти стріляють у все, що рухається.

Ваш вибір те, що ви думаєте є правдою.

За матеріалами: ukraineatwar.blogspot.com: Мукачево: Правий Сектор був спровокований і потрапив у пастку


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: