Латвія закінчила будівництво паркану на кордоні з Білоруссю
02.08.2024Будівництво паркану завдовжки майже 145 кілометрів уздовж латвійсько-білоруського кордону завершено. Про це пише місцеве видання LSM із посиланням на заяву підрядника будівництва держкомпанії Valsts nekustamie ipasumi (VNI), передає liga.net.

Ілюстративне фото
Загальна вартість будівництва огорожі та інфраструктури на латвійсько-білоруському кордоні, а також пов’язаних із цим послуг і робіт склала 125,35 млн євро, з них 3,6 млн євро з фондів ЄС.
До кінця 2024 року буде продовжено будівництво необхідної інфраструктури, зокрема облаштують патрульні стежки, пішохідні мости й інші рішення, необхідні для захисту всього кордону в 173 км.
Минулого року огорожу було зведено на ділянці завдовжки 112 км, а цього року поетапно, до кінця липня, було завершено будівництво огорожі вздовж громадських водойм.
Міністр внутрішніх справ Ріхардс Козловскіс заявив, що огорожа побудована професійно й у заплановані терміни.
З 15 липня 2024 року у Латвії можуть конфіскувати на користь України автомобілі на білоруських номерах.
Читайте також на Newssky «Україна вперше відкриє державний тендер на закупівлю FPV-дронів» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».
Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.

