Латвія готується передати Україні найбільшу партію безпілотників
23.08.2024 0 By Writer.NSЛатвія підготувала найбільшу партію безпілотників від місцевих виробників для відправки в Україну. Про це у X (Twitter) написав міністр оборони Латвії Андріс Спрудс, повідомляє «Європейська правда».

Ілюстративне фото
За його словами, Латвія готується передати Україні партії з 1300 безпілотників.
«Найбільша партія від латвійських виробників — 1400 безпілотників — готова до відправки в Україну. На цьому завершується закупівля Міністерством оборони понад 2700 безпілотників латвійської промисловості для України», — зазначив Спрудс.
Він додав, що загалом Латвія надала Україні 3 000 бойових безпілотників різних типів та характеристик в рамках Коаліції дронів.
«Разом з латвійськими компаніями ми продовжимо надавати підтримку до перемоги України», — підкреслив очільник Міноборони Латвії.
Минулого тижня Спрудс повідомив про передачу Україні близько 500 безпілотників латвійського виробництва.
Перед цим стало відомо, що Латвія і Німеччина домовилися про спільну закупівлю безпілотників для підтримки України.
Раніше очільник українського МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Латвія буде спільно з Україною нарощувати виробництво безпілотників в межах «коаліції дронів».
Читайте також на Newssky «Уряд Фінляндії ініціює повну заборону на купівлю нерухомості росіянами» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».
Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.

