Керівник Луганської ОДА анонсував відкриття двох оновлених ветеран-хабів та Алеї Слави

05.09.2021 0 Редакция NS.Writer

Голова обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай під час зустрічі з родинами загиблих захисників України та ветеранами АТО/ООС зазначив, що наразі бюджетним коштом в області ремонтують два ветеран-хаби. А незабаром у Сєвєродонецьку почнеться облаштування Алеї Слави на кшталт тієї, що є у Дніпрі.

Як пише armyinform.com.ua, про це інформує пресслужба Луганської обласної держадміністрації.

Він розповів учасникам зустрічі й про плани Луганської ОДА зі створення музею, присвяченому операції Об’єднаних сил та її учасникам. Реалізацію цього проєкту курує особисто Яніка Мерило — радниця віцепрем’єр-міністра — міністра цифрової трансформації, радниця міністра інфраструктури та відома громадська діячка. На створення музею будуть залучені кошти міжнародних організацій.

− Оберіть декілька людей, з якими ми будемо спілкуватись щодо організації музею. Подавайте свої ідеї! Ми щороку збираємося біля пам’ятника Олександру Радієвському, але нам потрібні Алея Слави, де будуть увічнені імена усіх наших героїв, та музей, — акцентував Сергій Гайдай.

Голова Луганської ОДА також поставив питання щодо перетворення на меморіал Старобільського кладовища. За його словами, вже завершено перший етап зміни цільового призначення земельної ділянки. У вересні Чмирівська територіальна громада завершить розробку землевпорядної документації. Усі роботи із землеустрою планують завершити у травні 2022 року.

Сергій Гайдай підтвердив, що для всіх, хто захищав Україну, а тим більше для родин героїв, які віддали життя за незалежність нашої держави, його двері завжди відчинені. Адже проблем є дуже багато, і їх, за словами очільника Луганщини, потрібно вирішувати.

− Для мене найскладніша місія — спілкування з дітьми загиблих воїнів. Важко дивитись їм в оченята, адже батьків ніхто не замінить. Проте турботу про них вважаю своїм громадянським обов’язком. 1 вересня кожний учень цієї категорії отримає у подарунок канцелярське приладдя, — зазначив очільник Луганщини.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: