КБ «ЛУЧ» вперше показало виробництво українських протитанкових ракет

14.10.2021 0 Редакция NS.Writer

Державне підприємство Конструкторське бюро «ЛУЧ» показало процес виробництва вітчизняних протитанкових ракет.

Протитанкова ракета РК-3 ПТРК «Корсар». Зображення: «Донбас.Реалії»

Про це інформує Мілітарний.

У сюжеті проекту «Донбас.Реалії» під назвою «Полювання на бронетехніку: „Джавеліни“ та українські протитанкові ракети проти техніки Росії» під час відвідин державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» та спілкування з Генеральним конструктором приємства Олегом Коростельовим, було продемонстровано процес виробництва українських керованих протитанкових ракет комплексів «Корсар» та «Стугна-П».

Український легкий ПТРК «Корсар» призначений для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом.

Комплекс дозволяє боротись з танками, бронетранспортерами, швидкісними десантними катерами, гелікоптерами, безпілотниками а також уражами малорозмірні цілі типу довготривалих вогневих точок.

«Корсар» комплектується ракетами у транспортно-пускових контейнерах, він може використовуватись зі станка та без нього, коли стрільба ведеться з брустверу чи плеча.

Наведення ракети здійснюється по лазерному променю. Максимальна дальність стрільби ракетою, якою оснащується «Корсар», складає 2500 метрів.

ПТРК «Корсар» може використовувати ракети з уламково-фугасною бойовою частиною — РК-3ОФ та тандемно-кумулятивною бойовою частиною — РК-3К.

У квітні, КБ «ЛУЧ» показало роботу вітчизняного ПТРК «Корсар» в різних погодних та кліматичних умовах. В демонстраційному відео протитанковий ракетний комплекс стріляє у пустелі, в лісостепу, влітку та взимку, та в усіх умовах влучає в ціль.

Відео презентація:

ДП «Держ ККБ «ЛУЧ» постійно працює над поліпшенням ракетного комплексу «Корсар», у травні 2020 року його представили для українських військових з тепловізійним прицілом.

«Корсар» з тепловізійним прицілом опановували бойові розрахунки, які пройшли відповідну підготовку, від командування Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій та Морської піхоти.

Протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П» призначений для ураження танків та інших броньованих цілей, в тому числі оснащених сучасними засобами динамічного захисту, за допомогою 130/152 -мм керованої ракети Р-2С.

Керована ракета Р-2С може бути оснащена різними типами бойових частин:

– тандемною кумулятивною

– уламково-фугасною

– термобаричною

Система управління протитанкового комплексу напівавтоматична, по лазерному променю. Також може здійснюватись дистанційно по телевізійному каналу.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: