Італія відправить Україні другу батарею ППО Samp-T
16.09.2024 0 By Writer.NSІталія відправить Україні другу батарею ППО Samp-T для захисту населення, повідомив глава МЗС Італії Антоніо Таяні, пише interfax.com.ua.

Ілюстративне фото
«Ми надали Києву беззастережну військову, цивільну та фінансову допомогу, тепер плануємо відправити другу батарею Samp-T на захист українського населення», — сказав Таяні, якого цитує пресслужба МЗС у понеділок.
Крім того, міністр висловив сподівання, що до кінця року вдасться організувати «серйозну мирну конференцію» стосовно України.
Читайте також на Newssky «ЗСУ отримали профінансовані Данією партію САУ Богдана» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».
Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.
Підтримати проект:
Підписатись на новини:
В тему:
Підписатися
Увійти
0 комментариев
Найстаріші
Найновіше
Найбільше голосів

